Infos aktuell

Filtruj
Kategorie
Wybrani autorzy
Cena
Ocena

Infos aktuell - podręczniki do liceum i technikum

Seria Infos aktuell to zestaw podręczników wraz z zeszytami ćwiczeń opracowana przez wydawnictwo Pearson Longman, przeznaczona do nauki języka niemieckiego w liceum i technikum. Czteropoziomowy kurs dedykowany jest uczniom rozpoczynającym lub kontynuującym naukę pierwszego oraz drugiego języka obcego w ramowym programie nauczania.

Podręcznik Infos aktuell 1 wprowadza ucznia w świat języka niemieckiego, dzięki czemu może on poznać podstawy i opanować język na poziomie A1.

Nauka kontynuowana jest z kolejną książką Infos aktuell 2, która pozwala osiągnąć poziom znajomości języka A2. Po ukończeniu tej części uczeń posiada już spory zasób słów i potrafi już komunikować się w prostych, codziennych sytuacjach.

Infos aktuell 3 podręcznik i ćwiczenia pozwalają wkroczyć na poziom średniozaawansowany (B1). Licealista potrafi już sprawnie posługiwać się językiem niemieckim i rozmawiać na tematy dotyczące szkoły, czasu wolnego, ulubionej książki lub filmu oraz pisać i czytać dłuższe teksty.

Ostatnia część serii Infoss aktuell Pearson Longman umożliwia solidne opanowanie języka na poziomie średnio-zaawansowanym. Uczeń zdobywa wiedzę i odpowiednie przygotowanie do egzaminu maturalnego.

Infos aktuell - skuteczna nauka języka niemieckiego

Układ podręczników Infos aktuell do języka niemieckiego jest bardzo przejrzysty i przystępny. Materiał podzielony został na kilka rozdziałów, w których zawierają się poszczególne tematy. Jeden temat zajmuje jedną stronę.

Każdy rozdział mieści w sobie dodatkowe lekcje poświęcone poszerzaniu słownictwa, tworzeniu wypowiedzi pisemnej, czytaniu tekstów o podwyższonym stopniu trudności. W książce znajdują się także specjalne sekcje zadedykowane doradztwu zawodowemu i poznawaniu zalet wybranych zawodów.

Ciekawym rozwiązaniem zaproponowanym przez wydawnictwo jest kod dostępu do platformy e-learningowej, który daje uczniowi możliwość interaktywnej nauki języka, dzięki czemu wszystkie zadania z podręcznika lub ćwiczeń może wykonywać w trybie online.

Zapoznaj się z szeroką ofertą podręczników do języka niemieckiego Infos aktuell i naucz się skutecznej komunikacji w sytuacjach życia codziennego.

więcej

Przeczytaj więcej o podręcznikach

Dowiedz się więcej!