Filtruj
Kategorie
Twoje środki
Empik Premium
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Materiał
  • więcej
Kolor

Kamery i atrapy kamer

Monitoring zewnętrzny to jeden z najskuteczniejszych sposobów na zabezpieczenie posesji przed kradzieżą lub dewastacją. Stosowany jest jako ochrona w domach prywatnych, firmach oraz w miejscach publicznych. Widok zainstalowanej kamery zewnętrznej odstrasza niepowołane osoby i działa prewencyjnie. W naszym asortymencie dostępny jest szeroki wybór kamer do monitoringu zewnętrznego oraz atrap, które mogą powstrzymać intruzów przed wtargnięciem na teren posesji.

Kamery IP

Kamera IP to doskonały sposób pozwalający utrzymać kontrolę i bezpieczeństwo na strzeżonym terenie. Producenci oferują dwa rodzaje kamer IP - przewodowe i bezprzewodowe. Te pierwsze należy podpiąć za pomocą okablowania do routera. Kamery bezprzewodowe zewnętrzne nie wymagają podłączenia do źródła zasilania, a obraz jest w nich przesyłany za pośrednictwem sieci bezprzewodowej Wi-Fi. Do kamer IP Wi-Fi można zainstalować specjalną aplikację na smartfon, która powala na zdalne poruszanie się po posesji i obserwację terenu. Niektóre modele wyposażone są także w czujnik ruchu, dzięki czemu kamera nie musi być stale włączona i uruchamia się automatycznie tylko w momencie wykrycia ruchu. Dostępne są także kamery obrotowe zewnętrzne, które doskonale sprawdzają się w miejscach o dużym natężeniu ruchu, np. w centrach handlowych. Tego typu kamery IP zewnętrzne mogą obracać się zarówno w poziomie, jak i przesuwać w dół lub w górę oraz robić duże zbliżenia.

Atrapy kamer 

Atrapa kamery zewnętrznej pozwala skutecznie chronić posesję bez dużych inwestycji pieniężnych, które niosą za sobą autentyczne systemy wizualne. Nie posiada jednak możliwości rejestrowania lub przesyłania obrazu, za to doskonale odzwierciedla prawdziwy wygląd kamery IP. Aby uwiarygodnić imitację, producenci atrap często montują w nich podświetlenie LED w postaci migającej diody oraz czujnik ruchu, który śledzi poruszający się obiekt. Atrapa kamery z czujnikiem ruchu do złudzenia przypomina prawdziwą kamerę, przez co bardzo trudno odróżnić ją od oryginału.

Zapoznaj się z naszą ofertą kamer zewnętrznych oraz atrap kamer i bądź spokojny o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich. 

więcej

Kamery i atrapy kamer

najczęściej zadawane pytania