Filtruj
Kategorie
Twoje środki
Empik Premium
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Zapięcie

Poduszki do karmienia

Poduszka do karmienia to produkt przydatny dla każdej młodej mamy. Jej używanie zwiększa komfort i bezpieczeństwo zarówno kobiety, jak i jej dziecka. W naszym asortymencie można znaleźć poduszki różnych marek, w tym Miminu, Babymatex, Ceba Baby, La Millou, Sensillo, Zaffiro, Motherhood, Bellochi czy Lulando.

Zastosowania poduszki do karmienia

Poduszki do karmienia pozwalają w szybki, wygodny i bezpieczny sposób podawać dziecku pokarm – sprawdzają się zarówno do karmienia piersią, jak i z butelki. Odciążają kręgosłup, ramiona, ręce, brzuch i szyję poprzez redukcję napięcia mięśniowego. Pomagają zapobiegać powstawaniu bólu i obrzęku.

Poduszka do karmienia sprzyja także relaksowi i zwiększa komfort snu. Jej używanie można polecić także kobietom w ciąży, które mogą dzięki niej zwiększyć dopływ krwi do płodu. Poduszki można zarazem użyć do otulania, nauki samodzielnego siadania przez dziecko, a także jako zagłówek do jazdy samochodem czy ochraniacz do łóżeczka.

Jaki kształt może mieć poduszka do karmienia?

Poduszki do karmienia powinny mieć ergonomiczny kształt, zapewniający odpowiednią podporę. W naszym asortymencie można znaleźć poduszki m.in. w formie rogala, kury, mufki, koła, motyla, delfina czy królika.

Poduszki dla karmiących mam odpowiednio dopasowują się do ciała, dzięki czemu pozwalają wygodnie trzymać maluszka i zapewnić mu bezpieczeństwo. Ważne jest również, aby były uszyte z delikatnego dla skóry dziecka materiału, który nie powoduje podrażnień, umożliwia odpowiednią cyrkulację powietrza i jest przyjemny w dotyku. W naszej ofercie można znaleźć wiele poduszek zapinanych na suwak, co pozwala zdejmować pokrowiec do czyszczenia.

Poduszka do karmienia może mieć różne ciekawe wzory, np. serduszka, zwierzątka, rośliny, gwiazdki, plastry miodu, ptaszki czy tęczę.

Zobacz poduszki do karmienia z naszego asortymentu. Wybierz spośród nich produkt, który ułatwi ci karmienie dziecka i pomoże zadbać o jego komfort oraz bezpieczeństwo. Do wyboru są poduszki w różnych kolorach, wzorach i kształtach.

więcej