Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Sprzedawca
Dobry wybór
Stan produktu
Format
  • więcej
Producent
  • więcej
Wydawca
  • więcej

Gry akcji i strzelanki na PC

Gracze szukający dynamicznych gier przepełnionych akcją mają szerokie możliwości wyboru. Rynek jest regularnie zasypywany efektownymi strzelankami i grami akcji na PC. W naszej ofercie znajdują się klucze na gry PC od takich wydawców, jak 2K Games, EA, Rockstar Games, Warner Bros, Interactive, Namco Bandai, czy Techland.

Cyfrowe strzelanki na PC

Serie Battlefield i Call of Duty walczą o uwagę graczy od lat i mimo wielu podobieństw są całkowicie innymi tytułami. Stanowią też kroplę w morzu strzelanek na PC, czyli gier skupiających się na wymianie ognia z przeciwnikami. Strzelanki dzielą się na kilka kategorii i przykładowo można wyróżnić gry FPS (First Person Shooter) i TPS (Third Person Shooter). Przykładem strzelanki pierwszoosobowej są kolejne odsłony serii Far Cry. Trzecioosobowe shootery mogą być reprezentowane przez takie tytuły, jak Red Dead Redemption.

Cyfrowe gry akcji na PC

Gry akcji bardzo często sięgają po perspektywę trzecioosobową (TPP), co pomaga zaprezentować dynamiczne popisy bohaterów gry oraz daje możliwość sprytnego wyreżyserowania scen akcji. Takie serie, jak Batman Arkham, Tomb Raider, czy Hitman pokazały, że to dobry przepis na grę akcji. Na PC można zagrać w wiele imponujących pozycji, które mają swój rodowód również na konsolach. Oddzielną kategorią takich tytułów są cyfrowe gry akcji na komputer dla dzieci. Marki pokroju LEGO doskonale nadają się do tworzenia dynamicznych gier pełnych akcji i pozbawionych rozlewu krwi.

Kody na cyfrowe gry akcji PC

Wykorzystanie kodów na konsolowe gry nie jest skomplikowane, ponieważ jest jasno podana platforma docelowa. W przypadku cyfrowych gier komputerowych sytuacja jest nieco inna, ponieważ wielu wydawców posiada własne platformy cyfrowe. Mimo iż często dostępne kody dotyczą platformy Steam to nie jest to regułą. Przed zakupem warto sprawdzić dokładnie pod jakim klientem cyfrowym dana gra będzie się włączała.

Przeszukaj nasz asortyment w poszukiwaniu cyfrowej gry akcji na PC. Znajdź interesujący cię tytuł i ciesz się efektowną rozrywką.

więcej