Filtruj
Kategorie
Płeć
Marka
  • więcej
Seria
  • więcej
Bohater
  • więcej
Producent
  • więcej
Cena
Ocena klientów

Dziecko w wieku 8-11 lat

Dziecko w wieku 8-11 lat już trudno zaskoczyć jakąś ciekawą, czy oryginalną zabawką. Duża część takich maluchów ma już swoje ulubione zabawki, takie jak np. klocki magnetyczne (np. marki Geomag) i Lego, figurki i lalki, czy lubi czas spędzać na graniu w gry planszowe. W Empiku wiemy, jak trudno znaleźć odpowiedni prezent dla 8-latki czy 8-latka, 9-latki i 9-latka, czy 10-latki oraz 10-latka i wielu innych, starszych czy młodszych dzieci. Dlatego przygotowaliśmy bardzo bogatą i zróżnicowaną ofertę, w której z pewnością każdy znajdzie coś spełniającego potrzeby, a nawet i marzenia – a wszystko to od renomowanych marek, takich jak np. Rebel.

Polecamy m.in. edukacyjne zestawy i zabawki dla dzieci w wieku 8, 9, 10 i 11 lat, czy szereg różnych akcesoriów z popularnych serii, takich jak np. Gwiezdne Wojny, My Little Pony, Transformers czy Barbie. Mamy również puzzle, sprzęt sportowy, jak i stroje pozwalające wcielić się w role policjantów, strażaków i innych zawodów. Będą to świetne prezenty na Dzień Dziecka czy urodziny, zarówno dla chłopczyka, jak i dziewczynki. Na wiele marek obowiązują sezonowe promocje, dzięki czemu można je kupić w jeszcze lepszych cenach.

Sprawdź bogatą ofertę rożnych produktów, które będą świetnymi prezentami na Dzień Dziecka, urodziny czy też inne różne okazje.

więcej

TOP - najczęściej kupowane zabawki

TOP
LEGO City, klocki Traktor, 60287
TOP
MUDUKO, gra imprezowa MIX TURA

Kategorie

Bohaterowie

Strefa marek

Dowiedz się więcej o zabawkach dla dzieci i innych

Wszystkie artykuły