Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Sprzedawca
Format
Autor
  • więcej
Seria
  • więcej
Język
Wydawca
  • więcej

Ebooki: powieści polskie

W naszej ofercie znajdują się zarówno klasyczne pozycje z polskiej literatury pięknej, jak i najnowsze dzieła współczesnych autorów. 
Literatura piękna ebooki 

Zakup elektronicznych książek to ekologiczny sposób na to, by w niskiej cenie nabyć polskie dzieła literackie. Ebooki można odtworzyć na komputerze, tablecie, telefonie lub e-czytniku. W ofercie dostępne są dzieła tak uznanych autorów, jak Stanisław LemBolesław Prus czy Henryk Sienkiewicz. Nie brakuje również współczesnych pozycji. Czytelnicy w asortymencie sklepu znajdą również książki aktualnie nagradzanych pisarzy, jak Mariusz Szczygieł (nagrodzony w 2019 roku jedną z najważniejszych polskich nagród literackich — Literacka Nagroda „Nike”). 

Powieści polskie ebooki 

Oprócz klasycznych dzieł polskiej literatury w asortymencie sklepu znajdują się również książki najbardziej cenionych w Polsce współczesnych autorów, takich jak Wojciech Kuczok, Olga TokarczukJakub Żulczyk czy Zygmunt Miłoszewski. Najlepiej sprzedające się książki Remigiusza Mroza, Katarzyny Nosowskiej i Magdy Knedler. Wielu z nich to autorzy powieści osadzonych we współczesnych, polskich realiach. Literatura tego rodzaju pozwala lepiej zrozumieć obecne czasy, dostarczyć stymulującej rozrywki oraz poszerzyć słownictwo. 

W ofercie dostępne są również pełne humoru książki zdobywającego coraz większą popularność Malcolma XD. Wiele z książek można otrzymać w abonamencie, inne — zakupić jako osobny produkt cyfrowy. Przejrzyj ofertę i wybierz opowieść dla siebie. 

więcej

Przeczytaj więcej o ebookach

Sprawdź więcej artykułów!