Filtruj
Kategorie
Twoje środki
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
Nowości
Format
Autor
  • więcej
Seria
  • więcej
Język
Wydawca
  • więcej

Literatura piękna polska 

W naszej ofercie znajdują się zarówno klasyczne pozycje z polskiej literatury pięknej, jak i najnowsze dzieła współczesnych autorów. FantastykaSci-Fi, reportaż czy powieść historyczna to część gatunków, które znajdują się w naszym asortymencie. 
Literatura piękna ebooki 

Zakup elektronicznych książek to ekologiczny sposób na to, by w niskiej cenie nabyć polskie dzieła literackie. Ebooki można odtworzyć na komputerze, tablecie, telefonie lub e-czytniku. W ofercie dostępne są dzieła tak uznanych autorów, jak Stanisław LemBolesław Prus czy Henryk Sienkiewicz. Nie brakuje również współczesnych pozycji. Czytelnicy w asortymencie sklepu znajdą również książki aktualnie nagradzanych pisarzy, jak Mariusz Szczygieł (nagrodzony w 2019 roku jedną z najważniejszych polskich nagród literackich — Literacka Nagroda „Nike”). 

Powieści polskie ebooki 

Oprócz klasycznych dzieł polskiej literatury w asortymencie sklepu znajdują się również książki najbardziej cenionych w Polsce współczesnych autorów, takich jak Wojciech Kuczok, Olga TokarczukJakub Żulczyk czy Zygmunt Miłoszewski. Najlepiej sprzedające się książki Remigiusza Mroza, Katarzyny Nosowskiej i Magdy Knedler. Wielu z nich to autorzy powieści osadzonych we współczesnych, polskich realiach. Literatura tego rodzaju pozwala lepiej zrozumieć obecne czasy, dostarczyć stymulującej rozrywki oraz poszerzyć słownictwo. 

W ofercie dostępne są również pełne humoru książki zdobywającego coraz większą popularność Malcolma XD. Wiele z książek można otrzymać w abonamencie, inne — zakupić jako osobny produkt cyfrowy. Przejrzyj ofertę i wybierz opowieść dla siebie. 

więcej
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.