Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Kolor
Moc urządzenia
  • więcej
Rodzaj stopy
  • więcej
Pojemność zbiornika na wodę
  • więcej
Wytwarzanie pary w g na minutę
  • więcej
Zabezpieczenia
  • więcej
Ciśnienie w barach
  • więcej
Funkcje urządzenia
  • więcej

Stacje parowe

Stacje parowe, czyli inaczej generatory pary, to rozwiązanie dla osób, które prasują dużo i często. Zastosowane w nich systemy pozwalają bowiem na szybsze działanie niż ma to miejsce w przypadku klasycznych żelazek. W naszej ofercie znajdują się stacje parowe o różnej specyfikacji technicznej takich marek jak Philips, Tefal, Braun oraz wielu innych cenionych producentów sprzętu AGD.

Stacje parowe do ubrań

Generatory pary sprawdzają się przy prasowaniu ubrań wykonanych z najbardziej delikatnych materiałów, takich jak jedwab, atłas czy tiul. Zastosowane w stacjach parowych systemy wyrzutu pary pod dużym ciśnieniem sprawiają, że sprzęty te radzą sobie także z uporczywymi zagnieceniami na trudnych do prasowania materiałach (len czy satyna).

Oferujemy stacje parowe o mocy do 2600W, posiadające zbiorniki na wodę o pojemności do 1,8l oraz generujące parę pod ciśnieniem do 8 barów. Dostępność modeli o różnorodnej specyfikacji technicznej sprawia, że w naszej ofercie łatwo odnaleźć model najlepiej pasujący do częstotliwości prasowania oraz rodzaju prasowanych materiałów.

Stacje parowe do prasowania

Stacje parowe sprawdzają się także przy prasowaniu materiałów o większej powierzchni. Mogą to być na przykład obrusy, firany czy zasłony. Ich prasowanie jest dużo lżejsze oraz szybsze dzięki bardzo dużemu poślizgowi stopy żelazka w stacjach parowych.

Dodatkowo wiele modeli stacji parowych umożliwia prasowanie w pionie, co pozwala w wygodny sposób odświeżyć nie tylko ubrania, ale także rozprostować zagięcia na firanach i zasłonach bez konieczności ich kłopotliwego zdejmowania z szyn lub karniszy. Wiele z oferowanych przez nas modeli wyposażono także w system automatycznego doboru temperatury.

Sprawdź naszą ofertę stacji parowych i wybierz z niej model, który najbardziej ułatwi ci prasowanie.

więcej