Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Obsługiwane normy
  • więcej
Liczba złączy
  • więcej
Zabezpieczenia
  • więcej
Typ przełącznika sieciowego

Urządzenia sieciowe

W naszym asortymencie można znaleźć różnego typu urządzenia i akcesoria sieciowe, m.in. routery, modemy, access pointy, wzmacniacze sieciowe, kable, wtyki, adaptery, anteny, ładowarki, gniazda sieciowe, zestawy narzędzi, karty sieciowe czy switche. Oferta obejmuje sprzęt wielu znanych producentów, w tym D-link, Tenda, Roline, Logilink, Gembird, Huawei, Dätwyler czy Asus.

Przenośne modemy USB

Użytkownicy internetu mobilnego mogą łączyć się z siecią na komputerze z dowolnego miejsca znajdującego się w zasięgu operatora. Jest to możliwe dzięki przenośnym modemom w kształcie pen drive’a, które mają wtyk na USB. Urządzenia takie przetwarzają sygnał analogowy przekazywany przez dostawcę na dane cyfrowe. Obsługują różne pasma w standardzie 3G i 4G. Aby korzystać z internetu, należy umieścić w modemie kartę SIM i podłączyć urządzenie do wejścia USB w komputerze.

Stacjonarne routery Wi-Fi

W ofercie znajdują się także routery, czyli urządzenia umożliwiające stworzenie bezprzewodowej sieci Wi-Fi. Pozwalają łączyć się z siecią nie tylko na jednym komputerze, lecz także jednocześnie na innym sprzęcie, np. smartfonie, tablecie czy konsoli do gier. Każde urządzenie uzyskuje osobny adres IP.

Do wyboru są routery obsługujące różne rodzaje standardu Wi-Fi 802.11 – a/ac/b/g/n. Router może mieć kilka portów RJ45 (LAN), a także obsługiwać zarówno standard połączenia ADSL, jak i ADSL 2. Można również znaleźć modele z gniazdami USB, wbudowanym modemem, antenami, opcją tworzenia sieci dla gości, kontrolą rodzicielską czy funkcją Wi-Fi Timer.

Access pointy i wzmacniacze sygnału

W naszym asortymencie można również znaleźć sprzęt, który po połączeniu się z routerem rozszerza zasięg sieci na obszar całego domu, czyli access point. Dzięki wyeliminowaniu tzw. martwych stref, można korzystać bez zakłóceń z internetu w każdym pomieszczeniu.

Innego typu sprzętem jest switch, który pozwala stworzyć rozbudowaną sieć przewodową, składającą się nawet z kilkudziesięciu urządzeń, m.in. komputerów, drukarek, routerów, skanerów itp.

Zapoznaj się z naszą ofertą urządzeń oraz akcesoriów sieciowych, które pozwolą ci uzyskać szybkie i stabilne połączenie urządzeń z siecią.

więcej