Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Sprzedawca
Stan produktu
Czas trwania
  • więcej
Nowości
Autor
  • więcej
Lektor
  • więcej
Seria
  • więcej
Język
Wydawca
  • więcej

Literatura obyczajowa

Audiobooki z literaturą obyczajową to dźwiękowe wersje książek, których można słuchać przy okazji wykonywania innych czynności, np. sprzątania mieszkania, zmywania naczyń, jazdy samochodem czy uprawiania sportu. Proponujemy je zwłaszcza osobom, którym brakuje czasu na czytanie, lecz mają ochotę na lekką, przyjemną i wzruszającą lekturę.

W naszym zbiorze znajduje się literatura w formacie mp3, z nagraniami książek napisanych przez bestsellerowych autorów, m.in. Jane Austen, Sarah McCoy, Nicholasa Sparksa, Kylie Scott, Monikę Szwaję, Agnieszkę Jeż, Blankę Lipińską czy Janusza Leona Wiśniewskiego. Nie brakuje ponadto ambitnej literatury społeczno-obyczajowej wybitnych polskich pisarzy, np. Stefana Żeromskiego, Bolesława Prusa, Elizy Orzeszkowej i wielu innych.

Literatura obyczajowa – audiobooki o codzienności

Powieści obyczajowe to literatura opisująca sytuacje codzienne, które mogą przydarzyć się każdemu. Bohaterami zwykle są ludzie boleśnie doświadczeni przez życie, którzy próbują podnieść się po trudnych zdarzeniach, np. zdradzie, opuszczeniu czy śmierci bliskiej osoby. Pomimo wielu przeciwności losu nie tracą nadziei na lepsze jutro i odnalezienie sensu swojego życia. W naszej kolekcji znajdują się audiobooki ukazujące historie namiętnej miłości, która staje się lekarstwem na smutek, poczucie pustki czy życiową rutynę. Można również wybierać audioksiążki podejmujące trudną tematykę, np. choroby, uzależnienia, przemocy w rodzinie czy niepełnosprawności.

Audiobooki z kobiecą literaturą beletrystyczną

Literatura obyczajowa to pozycje beletrystyczne cieszące się szczególnym zainteresowaniem kobiet lubiących powieści, których fabuła osadzona jest w rzeczywistym świecie. Oferujemy mnóstwo audiobooków ukazujących historie, które poruszają do głębi, skłaniają do refleksji oraz przywracają nadzieję na lepsze jutro. Wiele audioksiążek z tej kategorii pozwala ponadto uśmiać się do łez i spojrzeć z dystansem na swoje życie.

Znajdź interesujący cię tytuł audiobooka z literaturą obyczajową. Sięgnij po książkę w formacie mp3 i zapewnij sobie wiele chwil przyjemnego słuchania.

więcej

Przeczytaj więcej o audiobookach

Sprawdź więcej artykułów!