Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Cena
Dostępność
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
Oprawa
Autor
  • więcej
Język
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej
Sposób dostawy (oferta empik)
  • więcej

Książki do nauki języka angielskiego

Dla osób, które chcą poprawić swoje umiejętności w posługiwaniu się językiem angielskim, przygotowaliśmy szereg specjalnych książek, opracowań i podręczników oraz audiobooków. Dzięki nim, wraz z czasem i przy odpowiedniej pracy, z pewnością osiągniesz poziom, który umożliwi lub ułatwi swobodną komunikację w tym obcym języku.

Książki do nauki języka angielskiego dla początkujących

Jeśli dopiero się uczysz tego języka, polecamy opracowania i podręczniki z podstawami gramatyki. Zawierają one m.in. specjalne ćwiczenia, które w prosty sposób pomogą uczyć się mniej lub nieco bardziej skomplikowanych zagadnień z zakresu gramatyki, a także łatwe do zapamiętania, wyjaśniające  ilustracje. Będą odpowiednie zarówno dla osób młodszych, jak i starszych, które chcą się nauczyć czegoś nowego. Początkującym polecamy nie tylko podręczniki z gramatyką, ale także książki do nauki wymowy języka angielskiego – je również znajdziesz w naszej ofercie.

A jeżeli musisz w relatywnie krótkim czasie nauczyć się prowadzić rozmowę w obcym języku, mamy dla Ciebie specjalne opracowania z nagraniami uczącymi wymowy oraz gotowymi zwrotami, dzięki którym poradzisz sobie w niemal każdej sytuacji towarzyskiej, jak i zawodowej.

Książki i audiobooki do nauki języka angielskiego dla zaawansowanych

Przygotowaliśmy także ofertę dla osób, które potrafią się komunikować w języku angielskim, ale chcą się jeszcze podszkolić do poziomu C1 lub C2. Bardzo dobra znajomość języka obcego może okazać się niezbędna w pracy, a także z pewnością będzie przydatna, jeśli często rozmawiasz z osobami z zagranicy.

Zaawansowanym polecamy kupno kompleksowych kursów i podręczników z zadaniami i ćwiczeniami, które pomogą w nauce mowy i w pisaniu, bez długiego zastanawiania się nad wybraniem odpowiedniego czasu, przedimka czy szukaniu w myślach brakującego słówka.

Popularnym sposobem nauczania jest słuchanie audiobooków w języku angielskim, muzyki ulubionych artystów z Wielkiej Brytanii lub czytanie obcojęzycznych książek w oryginale – wszystko to znajdziesz u nas.

Nie czekaj dłużej i popraw swoje umiejętności lingwistyczne, dobierając właściwe podręczniki, książki, opracowania, audiobooki lub muzykę.

więcej
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.