Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Język
  • więcej
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Książki do nauki języka angielskiego

Dla osób, które chcą poprawić swoje umiejętności w posługiwaniu się językiem angielskim, przygotowaliśmy szereg specjalnych książek, opracowań i podręczników oraz audiobooków. Dzięki nim, wraz z czasem i przy odpowiedniej pracy, z pewnością osiągniesz poziom, który umożliwi lub ułatwi swobodną komunikację w tym obcym języku.

Książki do nauki języka angielskiego dla początkujących

Jeśli dopiero się uczysz tego języka, polecamy opracowania i podręczniki z podstawami gramatyki. Zawierają one m.in. specjalne ćwiczenia, które w prosty sposób pomogą uczyć się mniej lub nieco bardziej skomplikowanych zagadnień z zakresu gramatyki, a także łatwe do zapamiętania, wyjaśniające  ilustracje. Będą odpowiednie zarówno dla osób młodszych, jak i starszych, które chcą się nauczyć czegoś nowego. Początkującym polecamy nie tylko podręczniki z gramatyką, ale także książki do nauki wymowy języka angielskiego – je również znajdziesz w naszej ofercie.

A jeżeli musisz w relatywnie krótkim czasie nauczyć się prowadzić rozmowę w obcym języku, mamy dla Ciebie specjalne opracowania z nagraniami uczącymi wymowy oraz gotowymi zwrotami, dzięki którym poradzisz sobie w niemal każdej sytuacji towarzyskiej, jak i zawodowej.

Książki i audiobooki do nauki języka angielskiego dla zaawansowanych

Przygotowaliśmy także ofertę dla osób, które potrafią się komunikować w języku angielskim, ale chcą się jeszcze podszkolić do poziomu C1 lub C2. Bardzo dobra znajomość języka obcego może okazać się niezbędna w pracy, a także z pewnością będzie przydatna, jeśli często rozmawiasz z osobami z zagranicy.

Zaawansowanym polecamy kupno kompleksowych kursów i podręczników z zadaniami i ćwiczeniami, które pomogą w nauce mowy i w pisaniu, bez długiego zastanawiania się nad wybraniem odpowiedniego czasu, przedimka czy szukaniu w myślach brakującego słówka.

Popularnym sposobem nauczania jest słuchanie audiobooków w języku angielskim, muzyki ulubionych artystów z Wielkiej Brytanii lub czytanie obcojęzycznych książek w oryginale – wszystko to znajdziesz u nas.

Nie czekaj dłużej i popraw swoje umiejętności lingwistyczne, dobierając właściwe podręczniki, książki, opracowania, audiobooki lub muzykę.

więcej

Książki do nauki angielskiego - najczęściej zadawane pytania