Filtruj
Kategorie
Sprzedawca
  • więcej
Nowości
Wiek
Kolor
Waga dziecka
Kierunek jazdy
Marki
  • więcej
Dostępność
Cena
Ocena

Foteliki samochodowe 15-36 kg

Nie ulega wątpliwości, że foteliki samochodowe 15-36 kg należą do obowiązkowego wyposażenia każdego dziecka. Jak nakazują przepisy Kodeksu drogowego, przewożenie w fotelikach samochodowych dzieci od momentu urodzenia do ukończenia przez nie 12. roku życia lub osiągnięcia 150 cm wzrostu jest koniecznością. Dzieci muszą być także zapięte pasami bezpieczeństwa.

Priorytetem rodziców powinno być bezwzględne bezpieczeństwo dziecka. To dlatego, nawet wtedy, gdy udajemy się na krótką przejażdżkę, konieczne jest umieszczenie dziecka w odpowiednim foteliku samochodowym. Trzeba pamiętać o tym, że dzieci się rozwijają, przez co są w znacznie większym stopniu narażone na rozmaite urazy niż dorośli. Dotyczy to szczególnie głowy, szyi oraz kręgosłupa, które podczas podróży chronione są dzięki fotelikowi. 

Dzieciom należy zapewnić odpowiednią ochronę. Foteliki samochodowe 15-36 kg gwarantują bezpieczeństwo twojego dziecka podczas podróży.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór różnorodnych modeli fotelików w atrakcyjnych cenach. Sprawdź również nasze akcesoria do fotelików, które zapewnią twojemu dziecu dodatkową ochornę i wygodę. 

więcej

Podobne do ostatnio oglądanego