Filtruj
Kategorie
Sprzedawca
  • więcej
Polecane
Wiek
Kolor
Waga dziecka
  • więcej
Kierunek jazdy
Marki
  • więcej
Dostępność
Cena
Ocena

Foteliki samochodowe 15-36 kg

Foteliki samochodowe 15-36 kg dostosowane są do wzrostu i wagi nieco starszych dzieci, które nadal powinny podróżować w fotelikach, a nie na podstawkach. Przeznaczone są one dla dzieci, które ukończyły 4 rok życia, aż do momentu w którym skończą 12 lat, lub osiągną odpowiedni wzrost. 

W naszym asortymencie znajduje się szeroki wybór modeli od znanych i cenionych marek. Są to między innymi foteliki samochodowe 15-36 kg Maxi-Cosi, Caretero oraz Joie. Większość z nich przystosowana jest zarówno do jazdy przodem jak i tyłem. Dostępne są jednak również modele przystosowane wyłącznie do jednego kierunku montażu, dlatego przy zakupie warto zwrócić na ten aspekt uwagę. 

Foteliki samochodowe 15-36 kg występują w różnych kolorach. W asortymencie są zarówno różowe foteliki 15-36 kg dla dziewczynek, jak i wiele neutralnych kolorystycznie modeli. 

Część modeli posiada funkcje, które zwiększają dopasowanie fotelika do wzrostu i wieku dziecka. 5-stopniowa regulacja wysokości zagłówka zintegrowana z 5-punktowymi pasami bezpieczeństwa wspiera system "Grow Together". Z kolei możliwość zmiany ułożenia fotelika 15-36 kg względem kierunku jazdy jest kolejnym udogodnieniem sprawiającym, że fotelik "rośnie" wraz z dzieckiem. 

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór różnorodnych modeli fotelików w atrakcyjnych cenach. Sprawdź również nasze akcesoria do fotelików, które zapewnią twojemu dziecu dodatkową ochornę i wygodę. 

więcej

Podobne do ostatnio oglądanego

Foteliki samochodowe – najczęściej zadawane pytania

Czytaj więcej o fotelikach samochodowych i innych produktach dla dzieci!

Wszystkie artykuły