Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Kolor
Typ
  • więcej
Liczba poziomów temperatury
  • więcej
Moc urządzenia
  • więcej
Rodzaj zasilania

Lokówki

W naszym asortymencie znajdują się lokówki do włosów wielu marek, w tym Camry, Babyliss, Remington, Clatronic, Esperanza czy Adler. Producenci ci dążą do tego, aby domowa stylizacja włosów była wygodna, szybka oraz prosta. Ich urządzenia pomagają stworzyć fale i loki na wszystkich rodzajach włosów.

Lokówki do różnych stylizacji włosów kręconych

Urządzenia te dają na włosach efekt naturalnych fal. Szczególnie pozwalają na to lokówki stożkowe, które tworzą loki cienkie na końcówkach, a grubsze u nasady włosów. Niektóre z firm oferują lokówki z wymiennymi końcówkami jako zestawy do stylizacji.

Przyrządy te mogą być przydatne do tworzenia małych (19 mm) lub dużych loków (32 mm). Wymienne płytki przydadzą się do wykonania fryzury z lat 30. XX wieku, mogą pomóc w uczesaniu fal 3D lub też posłużą do karbowania włosów. Na rynku są również dostępne suszarko-lokówki.

Wygoda i bezpieczeństwo lokówek

Urządzenia do tworzenia loków są tak stworzone, by zapewnić użytkownikowi wygodę i bezpieczeństwo. Modele mają kilkustopniową regulację temperatury, szybko się nagrzewają, a także mogą mieć funkcję automatycznego wyłączania w określonym czasie.

Wiele lokówek wyposażono w nienagrzewającą się końcówkę lub uchwyt, dzięki czemu nie poparzy ona czoła, szyi i rąk. Mają obrotowy przewód, który się nie plącze.

Nowoczesne lokówki, które chronią włosy

Niektóre modele wyróżniają się powłoką ceramiczną, która chroni włosy i równomiernie rozprowadza ciepło na grzałce. Lokówki różnią się zakresem osiąganych temperatur i czasem nagrzewania. Lokówka z jonizacją została stworzona, by wyeliminować efekt elektryzowania fryzury. Dzięki temu włosy stają się bardziej błyszczące, nie puszą się, a fale zyskują połysk.  

Lokówki automatyczne

Wybrane markim, np. Tristar, Fox, Babyliss zaprezentowały modele lokówek, które w sposób automatyczny wykonują skręcenia włosów. Oferują kilka kierunków tworzenia fal, a nawet automatycznie dopasowują temperaturę do poziomu wilgotności włosa.

Niektóre z urządzeń sygnalizują, kiedy lok jest gotowy. Jedną z funkcji urządzeń do stylizacji włosów jest zapamiętywanie ostatnich ustawień. Dzięki temu fryzurę można przygotować w ulubiony sposób, przy tych samych parametrach.

Lokówka sprawdzi się doskonalne jako prezent dla mamy lub jako prezent na Walentynki dla niej

Zapoznaj się z naszym asortymentem lokówek, wybierz jedną z nich dla siebie i zaskocz znajomych nową fryzurą wykonaną w domu.

więcej

Lokówki do włosów - najczęściej zadawane pytania