Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Liczba sztuk w opakowaniu
Płeć

Rolety samochodowe

Rolety samochodowe to praktyczne akcesoria, które mocuje się na szybie pojazdu w celu ochrony pasażera przed działaniem promieni słonecznych. Dzięki roletom, można zachować optymalną temperaturę we wnętrzu auta, przez co podróż staje się bardziej komfortowa. Gadżety te są łatwe w montażu, uniwersalne i doskonale pasują do większości szyb samochodowych. Mocuje się je wewnątrz pojazdu, zwykle na szybach bocznych, ale dostępne są także specjalne żaluzje przystosowane do montażu na tylnej szybie auta.

Rolety są przydatne zwłaszcza w sytuacjach, gdy samochód nie jest wyposażony w klimatyzację, a na zewnątrz panują temperatury powyżej 30 stopni Celsjusza. Dzięki szerokiej dostępności wzorów i kolorów żaluzji, można wybrać akcesoria dopasowane do indywidualnych upodobań. Roleta do samochodu dla dzieci może być ozdobiona kolorowymi, wesołymi motywami, których obserwacja dodatkowo zajmuje malucha w podróży.

Rolety na szyby samochodowe wykonane są zazwyczaj z trwałych i odpornych na zabrudzenia materiałów oraz posiadają stabilne mocowania na haczyki lub przyssawki. Niektóre modele rolet mają możliwość regulacji długości za pomocą przycisku, po którego wciśnięciu roleta zwija się do pożądanej wysokości szyby samochodowej. Producenci oferują także rolety na okno samochodowe składające się z kilku plastikowych przesłon, z których każda pełni inną funkcję, np. zabezpiecza przed słońcem lub ułatwia jazdę we mgle oraz w deszczu. 

Zasłonki samochodowe 

Zamiast rolety, można wybrać także osłonkę samochodową mocowaną do szyby auta na przyssawki lub za pomocą folii elektrostatycznej. Nie zasłania ona całej powierzchni szyby, a jedynie jej większy fragment. Odpowiednio jednak spełnia swoje funkcje jako ochrona przeciwsłoneczna. Osłonki można przyklejać lub odklejać od szyby w zależności od potrzeb. Dostępne są w różnych kształtach i kolorach. Można też wybrać zasonki zaprojektowane specjalnie dla dzieci z ich ulubionymi postaciami z bajek lub innymi motywami skupiającymi uwagę dzieci. 

Zapoznaj się z naszą ofertą rolet oraz osłonek na szyby samochodowe i zapewnij odpowiedni komfort podróżującym z tobą pasażerom.

więcej