Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Polecane
Nowości
Seria
Język wydania
Częstotliwość wydania
Ocena
Cena

Prasa muzyczna

Prasa muzyczna to dodatek m.in. dla miłośników muzyki, osób uczących się gry na instrumentach i zaangażowanych w świat branży muzycznej. Może być źródłem informacji o artystach, najnowszych wydarzeniach, nowinkach technicznych, jak i wskazówek dydaktycznych. Wydania odnoszą się do konkretnych gatunków, tematów lub ogólnie poruszają zagadnienie dźwięku. Dostępne są wśród nich edycje kolekcjonerskie oraz egzemplarze obcojęzyczne.

Co znajdziemy w magazynie muzycznym?

Gazety o muzyce zawierają wiadomości o ostatnio wydanych płytach, singlach, nadchodzących trasach koncertowych oraz inne aktualności dotyczące artystów. Można dowiedzieć się m.in. o legendach znanych szerokiej publiczności, jak również nowych postaciach scenicznych. Materiały archiwalne, wywiady, opisy z życia, a także dołączane dodatki w formie DVD dopełniają całość.

Strona techniczna i edukacyjna prasy

Cyklicznie wydawane pozycje oferują między innymi treści dla melomanów i audiofilów, takie jak np. rynek urządzeń Hi-Fi, przegląd płyt oraz ogłoszenia społeczności. Stanowią także źródło informacji adresowanych do osób związanych z branżą. Pozwalają na wgląd w stronę techniczną wydarzeń, zawierają przegląd sprzętu nagłośnienia, oświetlenia, multimediów i inne zagadnienia o specjalistycznej tematyce.

Garść wiedzy o instrumentach

W magazynach muzycznych nie brakuje też porcji wiedzy o instrumentach. Posiadają treści przeznaczone nie tylko dla entuzjastów, ale też materiały edukacyjne, które mogą przysłużyć się początkującym, jak i bardziej zaawansowanym odbiorcom. W magazynach dostępne są porady od doświadczonych muzyków, analizy stylów gry i wiele inspiracji dla osób zaczynających przygodę z muzyką.

Chcąc wejść głębiej w świat dźwięku warto sięgnąć po prasę muzyczną. Szeroki wybór czasopism oraz ich różnorodność tematyczna pozwala na znalezienie treści dopasowanych pod konkretnego odbiorcę. Odpowiednie pozycje znajdą dla siebie wielbiciele dobrego brzmienia, początkujący muzycy, osoby poszukujące informacji technicznych, a także specjaliści z branży. Sprawdź naszą ofertę i sięgnij po magazyn dla ciebie!

więcej

TOP - najczęściej kupowane z kategorii prasa muzyczna

TOP
Teraz Rock
1 Teraz Rock  
4.6/5
14,99 zł
TOP
Planet Metal. Dio Tom 13
TOP
Twój Blues
6 Twój Blues  
5/5
24,99 zł
TOP
Metal Hammer
7 Metal Hammer  
4.6/5
12,80 zł
TOP
Prog [GB]
9 Prog [GB]  
4.7/5
69,90 zł
TOP
Noise Magazine
12 Noise Magazine  
4.6/5
29,90 zł
TOP
Teraz Rock Wydanie Specjalne
TOP
Jazz Forum
16 Jazz Forum  
4.5/5
16,90 zł
TOP
Ruch Muzyczny
18 Ruch Muzyczny  
4.8/5
9,90 zł

Podobne do ostatnio oglądanego