Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Polecane
Nowości
Seria
  • więcej
Język wydania
Częstotliwość wydania
Dostępność
Ocena
Cena

Prasa muzyczna

Prasa muzyczna to dodatek m.in. dla miłośników muzyki, osób uczących się gry na instrumentach i zaangażowanych w świat branży muzycznej. Może być źródłem informacji o artystach, najnowszych wydarzeniach, nowinkach technicznych, jak i wskazówek dydaktycznych. Wydania odnoszą się do konkretnych gatunków, tematów lub ogólnie poruszają zagadnienie dźwięku. Dostępne są wśród nich edycje kolekcjonerskie oraz egzemplarze obcojęzyczne.

Co znajdziemy w magazynie muzycznym?

Gazety o muzyce zawierają wiadomości o ostatnio wydanych płytach, singlach, nadchodzących trasach koncertowych oraz inne aktualności dotyczące artystów. Można dowiedzieć się m.in. o legendach znanych szerokiej publiczności, jak również nowych postaciach scenicznych. Materiały archiwalne, wywiady, opisy z życia, a także dołączane dodatki w formie DVD dopełniają całość.

Strona techniczna i edukacyjna prasy

Cyklicznie wydawane pozycje oferują między innymi treści dla melomanów i audiofilów, takie jak np. rynek urządzeń Hi-Fi, przegląd płyt oraz ogłoszenia społeczności. Stanowią także źródło informacji adresowanych do osób związanych z branżą. Pozwalają na wgląd w stronę techniczną wydarzeń, zawierają przegląd sprzętu nagłośnienia, oświetlenia, multimediów i inne zagadnienia o specjalistycznej tematyce.

Garść wiedzy o instrumentach

W magazynach muzycznych nie brakuje też porcji wiedzy o instrumentach. Posiadają treści przeznaczone nie tylko dla entuzjastów, ale też materiały edukacyjne, które mogą przysłużyć się początkującym, jak i bardziej zaawansowanym odbiorcom. W magazynach dostępne są porady od doświadczonych muzyków, analizy stylów gry i wiele inspiracji dla osób zaczynających przygodę z muzyką.

Chcąc wejść głębiej w świat dźwięku warto sięgnąć po prasę muzyczną. Szeroki wybór czasopism oraz ich różnorodność tematyczna pozwala na znalezienie treści dopasowanych pod konkretnego odbiorcę. Odpowiednie pozycje znajdą dla siebie wielbiciele dobrego brzmienia, początkujący muzycy, osoby poszukujące informacji technicznych, a także specjaliści z branży. Sprawdź naszą ofertę i sięgnij po magazyn dla ciebie!

więcej

TOP - najczęściej kupowane z kategorii prasa muzyczna

TOP
Teraz Rock
1 Teraz Rock  
4.6/5
14,99 zł
TOP
Planet Metal
2 Planet Metal  
0/5
44,99 zł
TOP
Ruch Muzyczny
3 Ruch Muzyczny  
4.8/5
12,90 zł
TOP
Jazz Forum
4 Jazz Forum  
4.6/5
16,90 zł
TOP
Planet Metal
5 Planet Metal  
5/5
44,99 zł
TOP
Musick Magazine
6 Musick Magazine  
4.6/5
33,00 zł
TOP
Planet Metal
7 Planet Metal  
0/5
44,99 zł
TOP
Mojo  [GB]
8 Mojo [GB]  
4.6/5
74,90 zł
TOP
Planet Metal
10 Planet Metal  
5/5
44,99 zł
TOP
Planet Metal
11 Planet Metal  
0/5
44,99 zł
TOP
Gramophone Magazine [GB]
TOP
Planet Metal
13 Planet Metal  
5/5
39,99 zł
TOP
Audio
15 Audio  
4.6/5
20,00 zł
TOP
Hi Fi i Muzyka
16 Hi Fi i Muzyka  
4.9/5
16,00 zł
TOP
Rolling Stone [US]
17 Rolling Stone [US]  
4.6/5
99,90 zł
TOP
Noise Magazine
18 Noise Magazine  
4.6/5
34,90 zł

Podobne do ostatnio oglądanego