Filtruj
Kategorie
Twoje środki
Empik Premium
Cena
Dostępność
  • więcej
Ocena produktu
Marka
  • więcej
Komunikacja urządzenia
  • więcej
Przeznaczenie
Zasięg słuchawek bezprzewodowych
  • więcej
Długość przewodu (m)
  • więcej
Wodoszczelność
  • więcej
Cechy dodatkowe
Kolor
Bohater
  • więcej
Sprzedawca
  • więcej

Słuchawki bezprzewodowe

W kategorii tej znajdują się słuchawki bezprzewodowe wielu znanych marek, w tym Xiaomi, JBL, Philips, Sony, Apple, Huawei, Samsung, Baseus czy Panasonic. Do wyboru są modele słuchawek nausznych oraz dousznych. Pierwsze z nich zakłada się na głowę przy pomocy pałąka, natomiast drugie zaczepia o małżowinę uszną. Słuchawki nauszne zapewniają na ogół lepszą jakość dźwięku i skuteczniej wygłuszają otoczenie. Słuchawki bezprzewodowe douszne są natomiast dużo lżejsze, dlatego sprawdzają się dobrze zwłaszcza podczas uprawiania sportu.

Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth

Słuchawki Bluetooth można szybko sparować z telefonem, aby już po chwili móc odtwarzać muzykę. Niektóre modele, np. słuchawki bezprzewodowe JBL, umożliwiają sterowanie funkcjami urządzenia za pomocą pilota. Przy użyciu odpowiednich przycisków można m.in. włączać muzykę, zatrzymywać odtwarzanie, zmieniać poziom głośności czy basy. Niektóre słuchawki Bluetooth mają także wbudowany tryb asystenta głosowego. Pozwala on za pomocą komend głosowych odtwarzać muzykę, odbierać i wykonywać połączenia telefoniczne, a nawet sprawdzać wiadomości czy prognozę pogody. Produkty takiego typu można odnaleźć m.in. w ofercie marki Sony.

Słuchawki bezprzewodowe wymagają ładowania. Warto więc sprawdzić przed ich wyborem, jak długi jest czas pracy na jednym naładowaniu. Istotny jest także czas ładowania do pełna, który nie powinien przekraczać kilku godzin. Niektóre modele, np. słuchawki Bluetooth Philips, można ładować w dołączonym do zestawu etui z funkcją power banku. Wybór odpowiednich akcesoriów słuchawkowych zapewni większy komfort użytkowania. 

Słuchawki Bluetooth z mikrofonem

Słuchawki Bluetooth do rozmów mają wbudowany mikrofon wewnętrzny lub zewnętrzny. Pozwala to prowadzić rozmowy telefoniczne bez potrzeby sięgania po smartfona. Warto wybrać słuchawki Bluetooth z mikrofonem, który jest wyposażony w funkcję redukcji szumów. Dzięki tłumieniu hałasu z otoczenia dźwięk słyszany przez rozmówce nie będzie zniekształcony.

Porównaj słuchawki bezprzewodowe z naszego asortymentu i znajdź swój wymarzony model.

więcej

Słuchawki bezprzewodowe – najczęściej zadawane pytania