Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Cena Empik Premium
Dostępne środki
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Materiał
  • więcej
Kolor
Stara klasa energetyczna
Nowa klasa energetyczna
Pojemność chłodziarki
  • więcej
Wysokość produktu (cm)
Szerokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)

Lodówki samochodowe

W naszej ofercie znajdują się małe lodówki samochodowe, których rozmiar pozwala je umieścić w bagażniku samochodowym. Lodówka samochodowa pozwala przechowywać napoje oraz jedzenie w czasie długiej podróży. Praktycznie każdy z modeli wyposażony jest w specjalną rączkę, która pozwala wygodnie przenieść urządzenie.  

Lodówki samochodowej 12V 

Lodówka samochodowa może być zasilana na wiele sposobów. W naszej ofercie znajdują się lodówki samochodowe 12V, czyli takie, które możemy zasilić prądem z zapalniczki samochodowej. Jeśli wykorzystamy transformator, z takiej lodówki możemy skorzystać również w domku letniskowym. Są również modele, które można podpiąć pod tradycyjne gniazdko sieciowe.  

Lodówki bezprądowe 

W ofercie naszego sklepu znajdują się również lodówki bezprądowe. Za utrzymanie temperatury odpowiadają specjalne wkłady. Różny rodzaj stosowanych wkładów pozwoli utrzymać temperaturę kilka godzin, co powinna wystarczyć na czas podróży, lub kilka dni, jeśli planowany jest dłuższy wyjazd bez elektryczności. 

Bez względu na wybrany model lodówki samochodowej powinna ona wytrzymać wiele trudności, wynika to z jakości użytych materiałów do jej produkcji. 

Lodówka samochodowa z naszej oferty 

Podstawowym zagadnieniem, na jakie należy zwrócić uwagę, jest pojemność samej lodówki. W naszej ofercie są modele małe oraz takie, które powinny wystarczyć na przechowywanie niedużej ilości posiłków dla całej rodziny.  

Oprócz tego warto zwrócić uwagę na wnętrze lodówki, niektóre modele mają osobne miejsce na jedzenie i puszki z napojami. Są również modele, które posiadają kółka. W naszej ofercie oprócz klasycznej małej chłodziarki samochodowej są dostępne modele, które oferują funkcję grzania. 

Niektóre modele oferują również dodatkowy osprzęt lub unikalną funkcjonalność, jak możliwość podłączenia telefonu poprzez USB, aby móc go naładować. W zależności od wybranego modelu lodówka samochodowa może kosztować kilkaset lub nawet kilka tysięcy złotych. 

Zobacz naszą ofertę na lodówki samochodowe. W naszym sklepie znajdziesz wiele modeli, które z pewnością sprostają twoim oczekiwaniom.

więcej