Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Polecane
Nowości
Seria
  • więcej
Język wydania
Częstotliwość wydania
Dostępność
Ocena
Cena

Prasa popularnonaukowa

Interesują Cię nowinki ze świata technologii przyszłości? A może wraz z archeologami chcesz odkrywać tajemnice naszej historii? Czytaj czasopisma popularnonaukowe, dzięki którym będziesz miał szansę zapoznać się z wiadomościami z różnych dziedzin wiedzy. W gazetach popularnonaukowych znajdziesz szereg ciekawych artykułów i felietonów. Czytając je, zyskasz także możliwość poznania dotychczas nierozwiązanych przez naukowców zagadek.

Czego spodziewać się po magazynach popularnonaukowych?

Z reguły prasa popularnonaukowa dotyczy nowinek ze świata nauki i techniki, ale nie zapominaj także i o tym, że w kategorii tej mieszczą się magazyny naukowe przeznaczone dla reprezentantów świata medycyny i z zakresu psychologii. Możesz więc na bieżąco zapoznawać się z nowymi metodami badań, wynikami badań klinicznych nad nowymi lekami czy szczepionkami albo z nowoczesnymi rodzajami terapii.

Bardzo istotnym działem prasy popularnonaukowej są też gazety pozwalające na skuteczną naukę języków obcych. Przyjęta w takim wypadku systematyka umożliwi zarówno osobom początkującym, jak i zaawansowanym poszerzanie słownictwa w danym języku oraz naukę gramatyki języka angielskiego, niemieckiego czy hiszpańskiego i włoskiego.

Prasa popularnonaukowa - bogata oferta

Czego możesz spodziewać się po pozycjach zgromadzonych w kategorii gazet popularnonaukowych? Przede wszystkim tego, że będziesz mógł skorzystać z czasopism traktujących o takich dziedzinach, jak medycyna i psychologia, historia, nauka i technika, ekologia i środowisko czy nauka języków obcych. Wbrew pozorom czytanie gazet językowych pozwoli Ci szybciej opanować język angielski lub inny, wybrany przez Ciebie język obcy. Zobacz również naszą ofertę książek do nauki języka angielskiego, niemieckiego i innych, jeśli planujesz podszkolić się w tym aspekcie.

Wiele znanych Ci czasopism ma swoje popularnonaukowe dodatki, np. „Newsweek Psychologia”, „Wysokie Obcasy – Wydania Specjalne”, „Newsweek Polska Learning English” itp. Wybieraj spośród dziesiątek naszych propozycji, które w naszym asortymencie.

więcej

TOP - najczęściej kupowane z kategorii prasa popularnonaukowa

zobacz więcej
TOP
Newsweek Psychologia
1 Newsweek Psychologia  
4.7/5
18,99 zł
TOP
Świat Wiedzy
2 Świat Wiedzy  
4.7/5
9,99 zł
TOP
Italia Mi Piace!
3 Italia Mi Piace!  
5/5
17,49 zł
TOP
Przyroda Polska
4 Przyroda Polska  
4.8/5
6,51 zł
TOP
Sens
5 Sens  
4.6/5
15,90 zł
TOP
Historia Bez Cenzury
6 Historia Bez Cenzury  
4.8/5
19,99 zł
TOP
Newsweek Extra
7 Newsweek Extra  
4.6/5
17,99 zł
TOP
English Matters
8 English Matters  
5/5
17,49 zł
TOP
Obrazki Logiczne
9 Obrazki Logiczne  
4.8/5
9,00 zł
TOP
Newsweek Psychologia
10 Newsweek Psychologia  
4.7/5
18,99 zł

Podobne do ostatnio oglądanego