Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Płeć

Bidony i butelki turystyczne

Podczas krótszych wyjazdów, dłuższych podróży, czy wycieczek rowerowych przydatne są bidony oraz butelki turystyczne. Pozwalają zadbać o odpowiedni poziom nawodnienia, a także w razie potrzeby rozgrzać się za pomocą ciepłej kawy czy herbaty. Proponujemy szeroki wybór obu tych akcesoriów, w tym w wersjach długo utrzymujących temperaturę napoju.

Solidne, pojemne butelki termiczne

Podróżowanie w trudnych warunkach atmosferycznych wymaga dostępu do funkcjonalnych, dobrze trzymających temperaturę gadżetów. Dotyczy to nie tylko elementów odzieży, ale także aluminiowych butelek termicznych ze stali nierdzewnej, które zachowają ciepły napój zabrany w trasę gorący jeszcze przez kilka, a nawet kilkanaście godzin. Równie skutecznie podtrzymują zimno. Sprawdzają się więc np. podczas letnich pieszych lub rowerowych wycieczek albo podróżowania samochodem.

Mając na uwadze różne wymagania, w naszej ofercie dostępne są naczynia termiczne w różnych rozmiarach. Butelka termiczna 500 ml zmieści się w zdecydowanej większości kieszonek na bidony w plecakach turystycznych, a pojemna butelka termiczna 1000 ml z całą pewnością znajdzie swoje miejsce w plecaku lub torbie sportowej. Wykonane ze stali nierdzewnej gwarantują bardzo długą żywotność bez ryzyka korozji, a niektóre nawet możliwość mycia w zmywarce. Są przy tym zaskakująco lekkie, dzięki czemu nie obciążają nadmiernie bagażu.

Najlepsze turystyczne bidony i butelki wodę

Bidon sportowy, choć jego nazwa sugeruje przeznaczenie głównie na siłownię, doskonale sprawdza się podczas kampingów, wyjazdów rowerowych czy rodzinnych całodziennych pieszych wypadów, np. nad jezioro. Wygodny ustnik zapewnia szybki dostęp do wody, bez konieczności siłowania się ze zbyt mocno zakręconą nakrętką, co docenią szczególnie najmłodsi biwakowicze. W naszej ofercie można znaleźć między innymi funkcjonalny bidon dziecięcy z możliwą do schowania rurką.

Godne uwagi są również butelki turystyczne takich marek jak Contigo, Kambukka oraz Nalgene. Najlepsze modele dostępne w naszej ofercie cieszą praktycznym wyposażeniem dodatkowym, takim jak ergonomiczny uchwyt do komfortowego noszenia butelki turystycznej w dłoni bądź przypięcia do plecaka. Wiele z nich ma także wbudowaną rurkę oraz wygodny ustnik.

Sprawdź proponowane przez nas bidony i butelki turystyczne, by jak najlepiej przygotować się do kolejnego kempingu!

więcej

Bidony i butelki turystyczne - najczęściej zadawane pytania