Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Typ produktu
Kolor
Sponsorowane
Duronic OX01R Pulsoksymetr medyczny dzieci dorośli napalcowy cyfrowy wyświetlacz, pokrowiec
Duronic OX01R Pulsoksymetr medyczny dzieci dorośli napalcowy cyfrowy wyświetlacz, pokrowiec 176,99 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Duronic Finansujący reklamę: Duronic
Pulsoksymetr, niebieski
Pulsoksymetr, niebieski 45,99 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: XYZ Finansujący reklamę: XYZ

Pulsoksymetry

W kategorii tej znajdują się pulsoksymetry na palec wielu znanych producentów, w tym Jumper, Vitammy, Iso Trade, Intec, Contec, Gima, Numedic, Beurer czy Hedo. Są to produkty medyczne przeznaczone dla osób, które chcą w szybki, bezbolesny i bezinwazyjny sposób mierzyć poziom saturacji krwi. Urządzenia tego typu są przeznaczone zwłaszcza dla pacjentów z obniżoną odpornością, chorobami układu oddechowego i krążenia, astmatyków, seniorów, anemików, a także sportowców i wszystkich osób dbających o swoje zdrowie.

Czym są pulsoksymetry i jak działają?

Pulsoksymetry to urządzenia medyczne, których główną funkcją jest mierzenie saturacji (SPO2), czyli poziomu nasycenia krwi tlenem. Prawidłowa saturacja mieści się w pułapie 93%-99%. Za pomocą pulsoksymetrów można ją mierzyć poprzez nałożenie urządzenia na palec wskazujący. Procentowy wynik pomiaru zostaje wyświetlony już po kilku sekundach, a niektóre modele pulsoksymetrów przedstawiają również dane za pomocą wykresów.

Pulsoksymetr napalcowy cechuje się niewielkim ciężarem i kompaktowym rozmiarem, dlatego można go z łatwością zabrać ze sobą w dowolne miejsce. W naszym asortymencie znajdują się zarówno modele kieszonkowe, jak i w formie opaski sportowej lub smartwatcha.

Jakie inne funkcje może mieć pulsoksymetr?

Mierzenie saturacji to nie jedyna funkcja, w jaką są wyposażone pulsoksymetry medyczne. Niektóre urządzenia mierzą także tętno, temperaturę ciała, jakość snu czy indeks perfuzji tkankowej. Można znaleźć urządzenia, które automatycznie powiadamiają użytkownika za pomocą sygnalizacji dźwiękowej o przekroczeniu ustawionego zakresu tętna. Producenci oferują pulsoksymetry i pulsometry z funkcją bluetooth, umożliwiające przesyłanie danych pomiarowych do aplikacji.

Trwałe i odporne pulsoksymetry

W ofercie można znaleźć pulsoksymetry napalcowe odporne na wilgoć, upadki i wstrząsy. Urządzenia takie mogą być używane przez seniorów oraz inne osoby z drżącymi dłońmi.

Porównaj dostępne w naszym asortymencie pulsoksymetry na palec i wybierz urządzenie, które pomoże ci kontrolować twój stan zdrowia.

więcej