Filtruj
Kategorie
Wiek
  • więcej
Płeć
Seria
  • więcej
Producent
  • więcej
Cena
Ocena klientów

Zabawki z reklam telewizyjnych

W kategorii tej znajdują się zabawki z reklam telewizyjnych. Są to produkty dla dzieci w różnym wieku – asortyment naszego sklepu internetowego jest podzielony na następujące przedziały wiekowe: 3-4 lata, 5-7 lat, 8-11 lat, 12-14 lat, 15+.

Zabawki z reklam – na czym polega ich fenomen?

Zabawki dla dzieci z reklam telewizyjnych są zaprezentowane za pomocą kolorowych filmów, które przyciągają uwagę młodych widzów. Najczęściej reklamy takie można zobaczyć na kanałach emitujących bajki i inne programy dla dzieci. Producenci szczególnie aktywnie reklamują swoje produkty w okresach przedświątecznych.

Zabawki z reklam tv są atrakcyjne dla dzieci m.in. z powodu tego, że w ich trakcie ukazuje się sposoby działania danego produktu i przykładowe formy zabawy. Materiały reklamowe kładą także nacisk na podkreślenie najważniejszych walorów danej zabawki, aby wzbudzić u dziecka pragnienie jej posiadania. Zabawki z reklam telewizyjnych szybko stają się popularne wśród rówieśników. Ich zakup pozwala więc na wspólną zabawę w grupie, w której dziecko może czuć się lubiane i akceptowane.

W reklamach telewizyjnych zazwyczaj promowane są zabawki znanych producentów. Można do nich zaliczyć m.in. następujące marki: Loge, Trefl, Hasbro, Moose czy Trefl. Często zabawki dla dzieci z reklam tv są zaprojektowane w motywach znanych filmów animowanych czy gier komputerowych. Pozwala to młodym odbiorcom identyfikować się ze swoimi ulubionymi bohaterami i rozwijać pasje.

Jakie są popularne zabawki z reklam telewizyjnych?

W reklamach tv pojawiają się różnego rodzaju zabawki – kierowane do chłopców i dziewczynek w każdym wieku. Często reklamowane są lalki, pluszaki, figurki czy różnego rodzaju pojazdy. Wielu producentów reklamuje w telewizji swoje zabawki interaktywne i sensoryczne, które oddziałują na różne zmysły dziecka. Wiele z nich wydaje dźwięki po naciśnięciu przycisku czy wykonuje różne czynności – np. jedzenie, picie, spanie, śpiewanie, chodzenie czy tańczenie. Niektóre zabawki z reklam telewizyjnych mogą być wykorzystywane do zabawy w odgrywanie ról, np. kierowcy samochodu, maszynisty, kucharza, lekarza czy rodzica opiekującego się dzieckiem.

Klocki z reklam tv dla dzieci

W telewizji często reklamowane są także klocki dla dzieci. Są to zabawki o różnym stopniu trudności, z których można budować wiele ciekawych konstrukcji, m.in. domy, bloki, zamki, pojazdy, maszyny czy nawet całe miasta. W zestawie z klockami zazwyczaj znajdują się dodatkowe akcesoria, które pozwalają urozmaicić zabawę. Układanie klocków rozwija wyobraźnię dziecka, wzmacnia pewność siebie, a także uczy kreatywności, koncentracji, logicznego i analitycznego myślenia, koordynacji wzrokowo-ruchowej czy cierpliwości.

Gry z reklam telewizyjnych

Reklamy telewizyjne prezentują także zabawki w postaci różnego rodzaju gier, np. planszowych, karcianych, edukacyjnych, rodzinnych czy zręcznościowych. Mogą być to gry o różnych zasadach i fabule. Dzięki nim dziecko uczy się zdrowej rywalizacji, współpracy w grupie, logicznego myślenia, spostrzegawczości czy działania pod presją czasu. Niektóre gry sprawdzają wiedzę graczy z różnych dziedzin, w tym z popularnych filmów i książek dla dzieci.

Bańki mydlane z reklam

Często wyświetlane zabawki z reklam tv to także zestawy baniek mydlanych. Można z nich tworzyć pęcherzyki powietrza o różnej wielkości, kształcie i kolorze. W niektórych zestawach znajduje się maszyna do automatycznego robienia baniek. Może ona przyjmować postać kosiarki, pistoletu czy aparatu. Bańki można puszczać np. podczas zabawy na świeżym powietrzu, kąpieli czy imprezy dla dzieci.

Sprawdź naszą ofertę zabawek dla dzieci z reklam telewizyjnych i wybierz dla swojej pociechy jedną z modnych zabawek na topie.

więcej

Dowiedz się więcej o zabawkach dla dzieci i innych

Wszystkie artykuły

Strefa marek