Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Cena
Dostępność
  • więcej
Ocena produktu
Marka
  • więcej
Kolor
Sprzedawca
  • więcej

Komputery i laptopy

Szukasz czegoś wydajnego do pracy czy może już teraz chcesz się przygotować na przyszłoroczne premiery gier? Jeśli tak, w tej kategorii znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz – nowoczesne laptopy, superwydajne komputery PC, a także tablety i szereg innych urządzeń.

Mamy w ofercie laptopy HP, Dell, Lenovo, a także MacBooki od Apple i urządzenia od innych, czołowych producentów. Praca na nich to czysta przyjemność – w relatywnie małych rozmiarach zmieszczone są najnowocześniejsze karty graficzne i inne komponenty. Dodatkowo, każdy proponowany laptop ma najwyższej jakości wyświetlacze.

Jeśli interesuje Cię bardziej komputer do gier, to nasza oferta również spełni Twoje oczekiwania. Dla fanów videorozrywki przygotowaliśmy komputery gamingowe, posiadające najnowsze, niezwykle mocne procesory i bardzo dużo pamięci. Sprawdzą się idealnie do gier, które miały premierę w tym roku lub które wyjdą w przyszłym.

Zapoznaj się także z akcesoriami – proponujemy klawiatury gamingowe oraz klasyczne, myszki bezprzewodowe, nośniki danych, a także słuchawki świetnie oddające dźwięk oraz szereg różnych podzespołów PC, takich jak np. dyski twarde SSD, karty graficzne i dźwiękowe.

Komputer lub laptop to świetny prezent dla nastolatka, czy innej bliskiej Ci osoby. Przyda się nie tylko do nauki, czy pracy, ale również wspomoże rozwijanie zainteresowań oraz umili spędzanie wolnego czasu. Sprawdź nasza ofertę i wybierz najlepszy sprzęt. 

więcej