Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Czas trwania
  • więcej
Autor
  • więcej
Lektor
  • więcej
Seria
  • więcej
Język
  • więcej
Wydawca
  • więcej

Język i nauka języków obcych

Nauka języka angielskiego może być jednocześnie skuteczna i przyjemna dzięki audiobookom. Są to książki z nagraniami mp3, które pozwalają rozwijać kompetencje językowe nawet przy okazji wykonywania innych czynności. Można słuchać ich w samochodzie, podczas wypoczynku na plaży, gotowania, sprzątania czy uprawiania sportu.

Audiobooki pozwolą szybko nauczyć się języka obcego

Proponujemy audioksiążki w formacie mp3 do nauki języka angielskiego, lecz także wielu innych, np. niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, greckiego, portugalskiego, japońskiego, chińskiego, czeskiego czy niderlandzkiego. Są to nagrania zawodowych lektorów oraz native speakerów.

Nauka języków obcych dzięki audiobookom jest tak efektywna dzięki temu, że pozwala osłuchiwać się z językiem, poznawać prawidłowy akcent oraz kulturę danego kraju. Dźwiękowe fiszki mp3 sprzyjają zarazem efektywnemu poznawaniu oraz utrwalaniu nowego słownictwa. Systematyczne słuchanie audiobooków pozwala nauczyć się poprawnej wymowy w języku obcym i nabrać pewności siebie w podejmowaniu konwersacji. W naszej ofercie znajdują się audioksiążki nagrane m.in. dla osób wyjeżdżających na wakacje czy do pracy za granicę, a także przystępujących do matury lub innych egzaminów z języków obcych.

Bestsellerowe powieści w formie audiobooków

Polecamy audiobooki do nauki języka angielskiego z nagraniami bestsellerowych powieści, np. „Błękitny zamek”, „Opowieść wigilijna”, „Ania z Zielonego Wzgórza”, „Przygody Sherlocka Holmesa”, „Czarnoksiężnik z Krainy Oz”, „Alicja w Krainie Czarów”, „Tajemniczy ogród”, „Folwark zwierzęcy” czy „Doktor Jekyll i Pan Hyde”.

Rozpocznij samodzielną naukę języka obcego dzięki dostępnym u nas audiobookom. Znajdź interesującą cię audioksiążkę i rozwijaj w przyjemny sposób swoje umiejętności językowe.

więcej

Przeczytaj więcej o audiobookach

Sprawdź więcej artykułów!