NERF

Filtruj
Kategorie
Polecane
Wybrane marki
  • więcej
Bohater
  • więcej
Seria
Dostępność
Ocena
Cena
Wiek
  • więcej
Dla kogo
Wyczyść filtry

Wybrane marki: nerf usuń

Zabawki Nerf

Nerf to jedna z marek należących do czołowego amerykańskiego producenta zabawek Hasbro, która specjalizuje się w produkcji wyrzutni sportowych i pistoletów na wodę. Zabawki Nerf tworzone są od 1969 roku i nieustannie cieszą zarówno małych, jak i dużych poszukiwaczy emocjonujących przygód w terenie.

Nerf - bezpieczna zabawa w strzelanki

Wyrzutnie i pistolety Nerf pozwalają rozładować emocje, poczuć dreszcz adrenaliny i spełnić dziecięce marzenia o stoczeniu profesjonalnego pojedynku lub strzelaniu do celu. Wszystkie karabiny Nerf i inne produkty zostały wykonane z bezpiecznych i atestowanych materiałów, dzięki czemu mogą się nimi bawić dzieci już od szóstego roku życia. Amunicją do pistoletów są miękkie i lekkie piankowe strzałki, które nie powodują siniaków ani obrażeń ciała. Mimo wszystko, warto jest przestrzec dzieci, aby w czasie zabawy nie celowały w takie wrażliwe miejsca, jak oczy. Marka znalazła jednak i na to rozwiązanie i posiada w asortymencie okulary ochronne, które stanowią idealne zabezpieczenie dla oczu dziecka.

Zabawki Nerf

Asortyment marki Nerf to szeroki wybór rozmaitych produktów takich jak pistolety, snajperki, karabiny maszynowe, wyrzutnie, nerfy elektryczne, łuki i kusze. Wśród nich można wyróżnić modele na amunicję wodną oraz piankową. Pistolety Nerf mogą posiadać wiele rozmaitych funkcji i mieć różne możliwości zastosowania. Zabawkowe bronie od Nerf można także wzbogacać o dodatkowe akcesoria, takie jak kolby, przedłużenia lufy, magazynki, celowniki, strzałki Nerf, tarcze, latarki, podpórki, kamizelki, maski i ochraniacze. Zasięg strzałów wielu wyrzutni i karabinów sięga nawet 27 m, co umożliwia przeprowadzanie emocjonującej wieloosobowej rozgrywki na otwartym terenie.

Pistolety i wyrzutnie Nerf pozwalają spełnić potrzeby dziecka związane z zabawą w wojnę, a jednocześnie są w 100% bezpieczne i nie wyrządzają szkody uczestnikom rozgrywki.

W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór broni oraz akcesoriów do nerfów, które z pewnością uszczęśliwią niejednego fana zespołowych pojedynków.  

więcej

TOP - najczęściej kupowane produkty NERF

TOP
Nerf x Roblox, wyrzutnia Roblox Ninja Legends Shadow Sensei + 6 strzałek, F5485
2 Nerf x Roblox, wyrzutnia Roblox Ninja Legends Shadow Sensei + 6 strzałek, F5485 Nerf
5/5
41,00 zł
Promocja
45,99 zł (-10%)  najniższa cena

145,97 zł (-71%)  cena regularna

TOP
Nerf x Roblox, wyrzutnia Arsenal Soul Catalyst + 4 strzałki, F6762
14 Nerf x Roblox, wyrzutnia Arsenal Soul Catalyst + 4 strzałki, F6762 Nerf
4.5/5
36,00 zł
Promocja
45,99 zł (-21%)  najniższa cena

72,49 zł (-50%)  cena regularna