Filtruj
Kategorie
Twoje środki
Empik Premium
Cena
Dostępność
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej

Zapachy samochodowe

Zapachy samochodowe mają za zadanie odświeżyć powietrze i nadać miłą woń wnętrzu pojazdu. Szeroka oferta daje szansę, aby eksperymentować z różnymi zapachami i formami odświeżaczy samochodowych. To konieczne uzupełnienie pielęgnacji wnętrza.

Zapachy samochodowe do nawiewu lub zapalniczki

W nowym samochodzie może przeszkadzać zapach plastiku, a w używanym przesiąknięta dymem papierosowym tapicerka. W jednym i drugim przypadku pomocne są zapachy samochodowe do nawiewu, maskujące niepożądane aromaty po przymocowaniu do kratki wentylacyjnej.

W naszej ofercie znajdują się również elektryczne zapachy samochodowe. Montuje się je w gnieździe zapalniczki. Od klasycznych różnią się możliwością regulowania czasu i intensywności aromatyzowania.

Klasyczne zapachy do samochodu

Najpopularniejszą formą zapachów samochodowych są zawieszki. Przyjmują różną formę. Są to choinki zapachowe, mini figurki, słoiczki, woreczki, drewniane deseczki do zawieszenia. W bardziej fantazyjnej formie występują też jako żelowe zapachy do samochodu z przyssawkami.

Regulowanie intensywności zapachu możliwe jest także przy wykorzystaniu bardziej tradycyjnych środków. Jest to możliwe w przypadku zapachów w butelce z atomizerem. Perfumy Fresso czy Areon Perfume zapewniają subtelny zapach nawet na tydzień przy rozpyleniu niewielkiej ilości produktu.

Regulować aromatyzowanie samochodu pozwala również puszka zapachowa. To pudełeczko wypełnione kawałkami drewna nasączonymi aromatami. Pokrywka puszki posiada otwory i można kontrolować jej szczelność, a tym samym intensywność zapachu i szybkość jego zużywania.

Zapach do samochodu na pewno sprawdzi się jako dodatek do prezentu na Walentynki dla chłopaka

Zapachy samochodowe do nawiewu, w butelce lub puszce, a może jednak zawieszka? Sprawdź naszą ofertę w poszukiwaniu zapachu w idealnej formie.

więcej