Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Format dysku
  • więcej

Wewnętrzne dyski SSD

Dyski wewnętrzne SSD to nowoczesna odpowiedź na tradycyjne dyski HDD. Są zdecydowanie mniejsze, w związku z czym można się z nimi często spotkać w laptopach. Modele SSD różni nie tylko rozmiar, ale także wydajność, znacznie zwiększona w stosunku do dysków talerzowych. W naszym asortymencie dostępny jest szeroki wybór pojemnych modeli, od 1 GB po dyski SSD wewnętrzne 4 TB.

Dysk SSD 120 GB i 240 GB

Dyski SSD 120 - 240 GB polecane są użytkownikom biurowym oraz miłośnikom mniej zaawansowanych  typów gier. Polecamy producentów dysków najchętniej wybieranych i dobrze ocenianych przez dotychczasowych użytkowników. To między innymi GoodRam, PNY oraz cieszące się świetną opinią Kingston i Adata.

Dysk SSD 480 GB i 512 GB

Bardziej zaawansowani konsumenci stawiają zwykle na dyski SSD 480 - 512 GB. Taka pojemność umożliwia instalację nowszych gier niż dyski 120-240 GB oraz przechowywanie dużej liczby plików. Taki model posłuży zatem graczom, którzy nie potrzebują dostępu do rozbudowanej biblioteki gamingowej oraz początkującym grafikom czy też programistom Może również być solidną podstawą do rozbudowywania pojemności dyskiem zewnętrznym.

W naszej ofercie znajdują się dyski SSD 480 GB i więcej, najnowszej generacji, wykorzystujące magistralę SATA III, która zapewnia maksymalną przepustowość do 6 Gbit/s. To np. modele marek: Adata, GoodRam, Kingston oraz Silicon Power.

Dysk SSD 1 TB i 4 TB wewnętrzny

Dyski wewnętrzne SSD, których pojemność przekracza 1 TB, zadowolą najbardziej wymagających użytkowników. Nie wymagają rozbudowywania pojemności poprzez podpięcie modeli zewnętrznych (choć oczywiście jest to możliwe), nie tylko bowiem pomieszczą najbardziej wymagające gry, ale też zostawią trochę dodatkowego miejsca. A potrzeby są wysokie: dla przykładu, Call of Duty: Warzone po premierze i paru aktualizacjach, zanim deweloperzy zajęli się kompresją plików, ważyło ponad 250 GB.

Dysk SSD 4 TB wewnętrzny, czy nawet 8 TB, to już prawdziwy „mocarz”. Z takim modelem przez długi czas nie będzie konieczne dalsze rozbudowywanie pojemności sprzętu. U nas dostępne są między innymi 1., 2., 4. oraz 8. TB dyski PNY, GoodRam, Adata, Samsung oraz Crucial.

Składając własny komputer, pamiętaj, by dopasować dysk SSD do płyty głównej. Sprawdź naszą bogatą ofertę płyt kompatybilnych z procesorami AMD oraz Intel i skomponuj swój zestaw.

więcej

Wewnętrzne dyski SSD - najczęściej zadawane pytania