Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Polecane
Nowości
Format
Dostępność
Cena
Ocena

Gry i akcesoria na PC

Współczesne komputery pozwalają użytkownikom pracować oraz cieszyć się wirtualną rozrywką. W naszym asortymencie znajdują się programy i gry komputerowe od takich wydawców, jak Activision Blizzard, EA, Ubisoft, Take Two, Microsoft, czy Sony Entertainment.

Gry komputerowe w wersji pudełkowej i cyfrowej

Gry na PC są dystrybuowane w formie pudełkowej i cyfrowej. Część produkcji mimo dostępności fizycznej kopii wymaga zarejestrowania na platformach gamingowych pokroju Steam, Epic Store, Uplay czy EA Origins. Wynika to z implementacji zabezpieczeń antypirackich oraz systemów online do automatycznej aktualizacji gier.

Pudełkowe gry komputerowe mogą zawierać płytę pozwalającą na instalację oprogramowania lub kartę z kodem aktywacyjnym na jednej ze wspomnianych platform. Drugie rozwiązanie pozwala m.in. na instalację gry użytkownikom komputerów pozbawionych napędu. Gry cyfrowe PC są dystrybuowane pod postacią kodów aktywacyjnych dostarczanych drogą online kupującemu po dokonaniu płatności. Kod można wykorzystać w platformie docelowej, której klient zainicjuje instalację danego tytułu. Jedną z zalet takiego rozwiązania jest dodanie produkcji do wirtualnej biblioteki użytkownika, co pozwala korzystać z gry na PC po wcześniejszym zainstalowaniu odpowiedniego klienta platformy i zalogowaniu się na konto z przypisanym tytułem.

Programy komputerowe do pracy i nauki

Użytkownicy komputerów mają możliwość korzystania z różnorodnych programów poszerzających funkcjonalność komputera. Podstawowym oprogramowaniem komputerowym są systemy operacyjne pokroju Windows. W pracy biurowej wykorzystuje się aplikacje biznesowe takie, jak pakiet Microsoft Office. Ważną kwestią w przypadku PC jest zabezpieczenie ich przed złośliwym oprogramowaniem, czemu służą antywirusy. Pecety pozwalają na znacznie szersze wykorzystanie ich możliwości. Na rynku można znaleźć liczne aplikacje do pracy kreatywnej. Jedną z kategorii software'u są programy edukacyjne pozwalające wspomagać proces nauki na różnych poziomach edukacji. Software PC podobnie, jak w przypadku gier może być dostępny pod postacią programów na płytach oraz aplikacji cyfrowych.

Przejrzyj nasz asortyment gier i programów na PC. Wybierz potrzebny software i ciesz się pełnią możliwości swojego komputera.

więcej

TOP produkty!

zobacz więcej
TOP
Karaoke Girl: Nowe piosenki, PC
3 Karaoke Girl: Nowe piosenki, PC Avalon
4.1/5
3,99 zł
Promocja
4,99 zł (-20%)  najniższa cena

69,99 zł (-94%)  cena regularna

TOP
Karaoke Polskie Przeboje edycja 2021 (z mikrofonem), DVD, PC
4 Karaoke Polskie Przeboje edycja 2021 (z mikrofonem), DVD, PC Avalon
2.7/5
3,99 zł
Promocja
4,99 zł (-20%)  najniższa cena

54,44 zł (-92%)  cena regularna

TOP
Karaoke dla dzieci: Wesołe piosenki. Wersja plus, PC
6 Karaoke dla dzieci: Wesołe piosenki. Wersja plus, PC Avalon
3.9/5
3,99 zł
Promocja
4,99 zł (-20%)  najniższa cena

54,01 zł (-92%)  cena regularna

TOP
Karaoke: Polskie Przeboje - Edycja 2020, PC
7 Karaoke: Polskie Przeboje - Edycja 2020, PC Avalon
3.9/5
3,99 zł
Promocja
4,99 zł (-20%)  najniższa cena

54,13 zł (-92%)  cena regularna

TOP
GRID - D1 Edition, PC
8 GRID - D1 Edition, PC Codemasters
5/5
7,99 zł
Promocja
9,99 zł (-20%)  najniższa cena

149,74 zł (-94%)  cena regularna

TOP
Karaoke dla dziewczynek - nowa edycja (z mikrofonem), DVD, PC
9 Karaoke dla dziewczynek - nowa edycja (z mikrofonem), DVD, PC Avalon
3.5/5
3,99 zł
Promocja
4,99 zł (-20%)  najniższa cena

54,62 zł (-92%)  cena regularna