Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Sprzedawca
Format
Autor
  • więcej
Język
Wydawca
  • więcej

Ebooki obyczajowe

Ebooki obyczajowe pokazują wszystkie kolory ludzkiego życia: codzienne emocje, wydarzenia i zachowania. Lekkie, przyjemne i bliskie codzienności – tak można podsumować literaturę obyczajową. Ebooki dostępne w tej kategorii to m.in. historie związane z miłością, wciągające romanse czy wielowątkowe sagi rodzinne, jak i także książki odsłaniające intrygujące arkana intymności.

Ebooki erotyczne

Lektura ebooków erotycznych z pewnością potrafi wywołać rumieńce na twarzy i rozbudzić emocje przed snem. Jeśli chodzi o ebooki, erotyka ma się czym pochwalić. Przykłady literatury erotycznej, który może wciągnąć, to m.in.: „50 Twarzy Greya”, czy rodzime „365 dniBlanki Lipińskiej, które zrobiło międzynarodową karierę.

Ebooki romantyczne

Ebooki obyczajowe to również romanse, które wciągają w nowy świat i sprawiają, że czytelnik kibicuje bohaterom w odnalezieniu ich szczęśliwego końca – niezależnie od tego, czy zetknęło ich ze sobą przeznaczenie, czy może czysty los. Romantyczne przygody w scenerii średniowiecznych zamków, starożytnych piramid czy współczesnych wielkomiejskich wieżowców – takie przygody może zapewnić odpowiedni ebook. Romans to książka, która może wciągać na długie godziny. Na szczęście, we współczesnych czasach nawet najdłuższe i najbardziej zawiłe sagi rodzinne nie muszą ważyć dużo – ebooki obyczajowe to nie tylko oszczędność papieru, ale również miejsca w pokoju czy torbie.

Jeśli często czytasz, to z pewnością zainteresuje Cię oferta aplikacji z ebookami Empik Go - dzięki niskiemu abonamentowi otrzymasz dostęp do tysięcy ebookowych bestsellerów oraz nowości, a także do wielu audiobooków i podcastów.

Sprawdź już teraz ofertę ebooków i wybierz lekturę na dzisiejszy wieczór.

więcej

Przeczytaj więcej o ebookach

Sprawdź więcej artykułów!