Filtruj
Kategorie
Sprzedawca
Wiek
Kolor
Waga dziecka
Kierunek jazdy
Marki
Dostępność
Cena
Ocena

Foteliki samochodowe 9-25kg

Foteliki samochodowe przeznaczone dla dzieci ważących od 9 do 25 kg są idealne dla dzieci w wieku od 1 do 6 lat, zapewniając im wygodę podczas podróży oraz skuteczną ochronę i poczucie bezpieczeństwa.

W większości przypadków, foteliki samochodowe 9-25 kg są montowane przodem do kierunku jazdy, co zapewnia największe bezpieczeństwo. W przypadku wypadku, siła uderzenia jest równomiernie rozłożona na plecy, klatkę piersiową i głowę dziecka, zmniejszając ryzyko urazów. Dodatkowo, w sytuacji nagłego hamowania, fotelik skutecznie chroni dziecko, mocno je dociskając do oparcia.

W naszej ofercie znajdują się foteliki samochodowe 9-25 kg, renomowanych marek takich jak Maxi-Cosi, Jane, Cybex, Romer i Chicco. Każdy model oferuje unikalne funkcje, dlatego warto porównać je, aby znaleźć najlepszy fotelik dla pociechy.

Foteliki samochodowe 9-25 kg mogą mieć nie tylko wbudowane różne dodatkowe funkcje i zabezpieczenia, ale też różnić się wielkością, kształtem oraz kolorem. W zależności od modelu, mogą posiadać np. specjalny system mocowania IsoFix, kilkustopniową regulacje oparcia czy specjalną regulację pasów naramiennych.

Co więcej, oferowane w tej kategorii foteliki bardzo łatwo zamontować w niemal każdym samochodzie i są relatywnie lekkie.

Sprawdź również naszą ofertę akcesoriów do fotelików, dzięki którym dodatkowo podniesiesz poziom komforu twojego dziecka w trakcie podróży. 

więcej

Podobne do ostatnio oglądanego

Foteliki samochodowe – najczęściej zadawane pytania