Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Nośnik
  • więcej
Wydawca
  • więcej

Gry na Xbox One

Xbox One powstał w 2013 roku i od tego czasu na konsole trafiło niemal 8000 gier. Konsola Microsoftu otrzymała zarówno pozycje ekskluzywne, jak i tytuły multiplatformowe. Posiadamy w asortymencie gry na Xbox One od największych wydawców.

Gry ekskluzywne na Xbox One

Wiele produkcji od studiów first-party Microsoftu trafia równocześnie na konsole i PC. Niemniej sporo serii kojarzy się z konsolami marki. Wśród gier na Xbox One można wymienić takie perełki, jak poszczególne odsłony serii Gears, Halo, czy Forza Motorsport i Forza Horizon. Gracze korzystający z Xbox One mogą również sięgnąć po Sea of Thievs, Sunset Overdrive, czy Quantum Break.

W okresie wsparcia ósmej generacji konsol pojawiły się naprawdę interesujące gry na Xbox One. Wiele z tytułów, które równocześnie zadebiutowały na PC znacznie lepiej, spisuje się przed telewizorem z padem w ręku.

Gry multiplatformowe na Xbox One

Gry na Xbox One to w znacznej większości pozycje multiplatformowe, czyli dostępne na różnych urządzeniach. Konsola Microsoftu uchodzi za najmocniejszą w ramach ósmej generacji i dotyczy to nie tylko topowego modelu One X. W efekcie wiele gier dostępnych na wielu konsolach działa najlepiej właśnie na sprzęcie Microsoftu. Gracze mogą ograć takie serie, jak Assassin's Creed, Mass Effect, Grand Theft Auto, czy wszystkie gry sportowe od EA Sports. Na konsoli Xbox One pojawiły się zarówno tytuły dla starszych graczy, jak i gry typowo dziecięce na czele z serią LEGO.

Zaletą konsoli Xbox One jest wsteczna kompatybilność. Oznacza to, że gracze mogą odpalić na niej wybrane gry z konsol Xbox 360 i Xbox. W ten sposób gry na Xbox One stanowią jeszcze szerszą bibliotekę. Pudełkowe wersje gier na urządzenia Microsoftu można poznać po zielonych opakowaniach. W górnej części okładki znajduje się wyraźne oznaczenie wersji konsoli. Zwrócenie na to uwagi jest bardzo istotne, ponieważ gry w wersji na nowsze konsole nie ruszą na Xbox One.

Przejrzyj gry na Xbox One i wybierz z biblioteki najciekawsze tytuły o ulubionej tematyce i gatunku.

więcej