Prezenty dla dziadka

do  

50

50 - 100

100 - 150

powyżej  

150

Bestsellery

Xiaomi, Mi Band 5, czarny Xiaomi
4.6/5
118,99 zł
209,00 zł
109,99 zł
Outpost 2 Glukhovsky Dmitry
4.7/5
31,19 zł
44,99 zł

Zawsze trafione

Niesztampowe

Prezenty dla dziadka

Wybranie upominku dla seniora może być często nie lada problemem – wiele gadżetów już znajduje się w ich posiadaniu, a i często nie sygnalizują oni jakichś szczególnych potrzeb. Jeśli zatem nie wiesz jaki prezent dla dziadka na urdzony lub inne okazje wybrać – jesteś na dobrej stronie. Dzięki tak bogatej i zróżnicowanej ofercie z pewnością znajdziesz coś, dzięki czemu sprawisz uśmiech na twarzy ukochanego dziadka.

Praktyczny prezent dla dziadka na urodziny i inne okazje

Dając prezent bliskiej osobie często chcemy, by nie tylko sprawił chwilową radość, ale też był praktyczny i przydatny przez długi czas. Do takich akcesoriów, idealnych na upominek dla seniora, należą np. urządzenia medyczne. W ofercie Empiku znajdziesz m.in. ciśnieniomierze naramienne, okulary ułatwiające zasypianie czy elektrostymulatory.

Innym popularnym wyborem w kategorii praktycznych prezentów są urządzenia do pielęgnacji. Golarki elektryczne, maszynki do strzyżenia i trymery zdecydowanie ułatwiają i przyspieszają codzienne golenie, a do tego są bardzo wygodne, łatwe i bezpieczne w użyciu – będą zatem stanowiły świetny prezent dla dziadka.

Czymś równie praktycznym są akcesoria sportowe, które pomogą zmotywować do aktywności lub utrzymać pasję do sportu. Polecamy m.in. intuicyjne w użyciu smartwatche, które mają funkcję mierzenia podejmowanego wysiłku i pokazywaniu pulsu, ciśnienia, a nawet natlenienia krwi. Z mniejszych akcesoriów popularnością cieszą się kijki do nordic walking, a także termosy i kubki termiczne – świetne na wyprawy, jak i sprawdzą się równie dobrze w domowym użytku.

Płyty, filmy i książki dla dziadka

Dobrym pomysłem na upominek mogą być także płyty ulubionych artystów. W Empiku znajdziesz tysiące różnych płyt z niemal każdego gatunku. Filmy na DVD lub Blu-ray również będą miłym prezentem, nie tylko dla dziadków-kinomaniaków. Interesująca książka także stanowi dobry pomysł na prezent dla seniora. W Empiku mamy setki tysięcy różnych pozycji – od horrorów i thrillerów, po literaturę faktu, reportaże, na poradnikach i biografiach kończąc. Przejrzyj ofertę, a z pewnością wybierzesz jakiś dopasowany do zainteresowań dziadka podarunek.

Stylowe gadżety dla dziadka

Ramki oraz albumy na zdjęcia są nieoczywistym, ale bardzo przydatnym prezentem dla seniorów, którzy lubią przeglądać fotografie swoich najbliższych. Popularnym upominkiem są także wysokiej jakości perfumy od czołowych producentów, takich jak np. Hugo Boss czy Burberry.

Gadżetem, z którym wiele dziadków się nie rozstaje, jest zegarek. W naszym asortymencie znajduje się wiele klasycznych modeli zegarków kwarcowych czy automatycznych, które będą pasowały do bardziej formalnych stylizacji, jak i tych codziennych. Częstym wyborem na upominek jest także galanteria skórzana – czyli stylowe portfele męskie, ciepłe rękawiczki czy trwałe paski i eleganckie torby.

Szukaj inspiracji na upominki w Empiku i przejrzyj naszą zróżnicowaną ofertę – z pewnością znajdziesz coś wyjątkowego, co sprawi seniorowi wielką radość! 

więcej