Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Sprzedawca
  • więcej
Nowości
Wiek
Marki
  • więcej
Dostępność
Cena
Ocena

Nosidła i chusty

Zarówno nosidła, jak i chusty są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Można je kupić już nawet poniżej stu złotych. Nosidełka uważa się za bardziej nowoczesne, dlatego można do nich dokupić różnorodne śpiworki, kocyki czy śliniaki.

Chusty i nosidła mają sporo zalet. Przede wszystkim chusty zaspokajają potrzebę bliskości i bezpieczeństwa. Maluch łatwiej zasypia i lepiej się rozwija. Dziecko jest bardziej spokojne, rzadziej płacze.

Chusta może także być receptą na niemowlęce dolegliwości np. ulewania, kolki, zaparcia. Jeśli chcemy używać nosidełka, warto zwrócić uwagę na to, by było ono łatwe i szybkie w zakładaniu. Musi posiadać pasy bezpieczeństwa, aby ochronić malucha.

Odpowiednie nosidła to także takie, które są dopasowane do rozwoju fizycznego dziecka. Dziecko najszybciej rozwija się w pierwszych trzech latach życia. Początkowo nie trzyma główki, jednak z czasem staje się coraz bardziej świadome i stabilne.

Są także nosidła przeznaczone dla dzieci 0-3 letnich. Są wygodne dla dziecka i rodzica.

Nosidła i chusty muszą być przede wszystkim bezpieczne. Doskonale sprawdzają się podczas spacerów. W chłodniejsze dni można dodatkowo dziecko przykryć kocykiem.

więcej

TOP - najczęściej kupowane nosidła i chusty

Podobne do ostatnio oglądanego