Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Sprzedawca
  • więcej
Wiek
Marki
  • więcej
Dostępność
Cena
Ocena

Leżaczki i huśtawki

Opieka nad niemowlęciem to praca całodobowa. Rodzice odpowiadają za jego bezpieczeństwo i chcą zapewnić mu pełne poczucie bliskości. Jednak fizycznie niemożliwe staje się stałe noszenie czy kołysanie maluszka na rękach. Na szczęście rynek urządzeń i gadżetów dla niemowląt przynosi wiele ciekawych rozwiązań. Dobrym przykładem jest leżaczek dla niemowlaka czy fotelik dla dzieci, przy których maluszki mogą bawić się, jeść posiłki, a także po prostu przebywać w pobliżu mamy czy taty, gdy rodzice wypełniają domowe obowiązki. Sprawdź, jakie funkcje mają poszczególne urządzenia dla najmłodszych i wybierz najlepszy model dla swojego maluszka.

Leżaczek i bujaczek dla dziecka, czy są potrzebne?

Leżaczek dla dziecka, czy też bujaczek dla niemowlęcia spełnia kilka przydatnych funkcji. Ma m.in. za zadanie zapewnić dziecku bezpieczeństwo w sytuacji, gdy musisz je położyć w bezpiecznym miejscu, a niekoniecznie możesz do tego celu użyć łóżeczka, kołyski czy gondoli w wózku. Przebywając w leżaczku dla niemowlaka, twoja pociecha może ci towarzyszyć podczas gotowania, sprzątania, pracy zdalnej, czy w trakcie innych codziennych czynności. Pasy, w które zwykle jest taki bujaczek dla dziecka wyposażony, zapewnią mu bezpieczeństwo i nie pozwolą wypaść. Możesz także ustawić odpowiednie ułożenie ciała maluszka – na płasko lub półleżąco.

Pamiętaj jednak, że leżaczek dla niemowląt nie powinien być miejscem stałego przebywania Twojego maluszka. Nie ma ono w nim należytej swobody ruchu i choć bujaczki dla dzieci z pewnością ułatwiają codzienną opiekę nad maleństwem i usypianie go, to jednak nie powinno ono leżeć w nich całymi godzinami. Traktuj bujaczek dla niemowlaka wyłącznie jako doraźną pomoc w ciągu dnia.

Foteliki dla dzieci – jeden mebel, wiele funkcji

Kiedy dziecko już stabilnie siedzi, możesz wykorzystywać w swoim domu krzesełka 3 w 1. Zaletą takiego fotela jest to, że początkowo krzesełko ma kształt leżaczka, ale „rośnie” wraz z dzieckiem. Kiedy zaczyna siadać, zamiast bujaczka dla niemowlaka możesz przekształcić to urządzenie w wygodne krzesełko do karmienia, rysowania czy bezpiecznego siedzenia. Takie leżaczki wielofunkcyjne znajdują zatem zastosowanie zarówno wśród trzymiesięcznych bobasów, jak i przedszkolaków.

Huśtawka dla rozrywki

Leżak dla dziecka na bujanych płozach na pewno zapewni niemowlęciu miłe kołysanie i szybsze zapadanie w drzemkę. Jednak dla starszego dziecka będzie on już za mały i może pojawić się ryzyko wypadnięcia z siedzenia, jeśli dziecko wyswobodzi się z pasów. Dla większych pociech i ich rodziców przygotowaliśmy więc w naszej ofercie szeroki wybór huśtawek dla dzieci, które montuje się np. w futrynie.

Nasza oferta obejmuje zarówno leżaki dla dzieci w podstawowej wersji, jak i bujaczki i huśtawki dla niemowląt na baterie, które samodzielnie się kołyszą, bez ingerencji drugiej osoby. Zobacz, jakie urządzenia dla maluszka znajdziesz w naszej ofercie.

więcej

Strefa marek

Podobne do ostatnio oglądanego