Filtruj
Kategorie
Polecane
Nowości
Wybrani autorzy
  • więcej
Cena
Ocena

Najlepsze Audiobooki - Bestsellery

W kategorii tej znajdują się najpopularniejsze audiobooki, czyli książki w wersji do słuchania. Można sortować je na podstawie rankingu TOP 100 z ostatniego tygodnia, miesiąca oraz obecnego i poprzedniego roku. Istnieje także możliwość wyświetlania najnowszych pozycji z ostatnich 30 oraz 90 dni.

Dotychczas na liście pojawiały się tytuły wielu znanych autorów, m.in. Andrzeja Pilipiuka, Agnieszki Mielech, Jacka Piekary, Doroty Guzik, Stephena Kinga, Remigiusza Mroza, Margit Sandemo, Astrid Lindgren, Harlana Cobena, Lee Childa, Beaty Pawlikowskiej czy Wojciecha Chmielarza.

Popularne audiobooki z efektami dźwiękowymi

W rankingu Top 100 audiobooków znajdują się bestsellery czytane przez lektorów i aktorów, którzy prezentują własne interpretacje dzieł literatury. Posługują się świetną dykcją, intonacją oraz modulacją głosu, dzięki czemu czytelnik może odebrać książkę w inny sposób niż podczas tradycyjnej lektury.

Niektóre bestsellerowe audiobooki zawierają również nagrania efektów dźwiękowych, np. odgłosy ptaków, szum fal morskich i wiatru, pianie koguta, dźwięk padającego deszczu czy uliczny zgiełk. Sprawia to, że czytelnik może dobrze odczuć klimat książki oraz lepiej przyswoić zawarte w niej informacje.

Najlepsze audiobooki z literaturą

Audiobooki z listy bestsellerów to nagrania książek zaliczanych do różnych gatunków literackich. Do wyboru są m.in. trzymające w napięciu kryminały, thrillery i horrory, pełne intryg romanse oraz powieści obyczajowe, literatura faktu, polska i zagraniczna literatura piękna, książki historyczne, naukowe czy popularnonaukowe.

W rankingu jest także miejsce dla literatury dziecięcej oraz młodzieżowej, w tym fantastyki i powieści przygodowych. Nie brakuje również bestsellerowych audiobooków poradnikowych, m.in. z takich dziedzin jak np. psychologia, zdrowie, hobby, biznes, marketing czy IT.

Przejrzyj nasz ranking Top 100 najpopularniejszych audiobooków i wybierz pozycję, która najbardziej cię zainteresuje. W asortymencie są dostępne audioksiążki w wersji mp3 oraz nagrane na płycie CD.

więcej

Podobne do ostatnio oglądanego