Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Wysokość produktu (cm)
Szerokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)
Kolor frontu
  • więcej
Kolor korpusu
  • więcej
Materiał blatu
  • więcej
Materiał korpusu
  • więcej
Liczba drzwi
Liczba szuflad
  • więcej
Liczba szafek
  • więcej
Liczba półek
  • więcej
Grubość blatu
  • więcej

Biurka

Biurka stanowią jeden z podstawowych elementów przestrzeni zarówno biurowej, jak i domowej. Nie mają one jedynie zastosowania w pracy, czy nauce, ale pełnią też formę prywatnej przestrzeni, w której spędza się m.in. czas wolny, np. grając w gry komputerowe lub wykonując prace manualne.

Biurka gamingowe

Oferta gadżetów oraz wyposażenia dla graczy rośnie wprost proporcjonalnie do zapotrzebowania klientów. Dostępne są zarówno urządzenia peryferyjne, które zapewniają rozgrywkę na najwyższym poziomie, jak i meble, które gwarantują duży komfort podczas długich sesji grania. Jednym z takich elementów wyposażenia są biurka gamingowe. Od zwykłych, klasycznych modeli różnią się przede wszystkim designem oraz ergonomią.

Podczas grania w gry komputerowe gracze spędzają wiele czasu przy blacie biurka. Nierzadko wykonują także wiele gwałtownych ruchów, szczególnie gdy wczują się w dynamikę niektórych tytułów. Również z racji posiadania wielu dodatkowych urządzeń peryferyjnych, m.in. monitora lub dwóch o dużej przekątnej, sporej wielkości klawiatury gamingowej i podkładki pod myszkę, specjalnych słuchawek, padów, czy kierownicy, blat biurka gamingowego musi mieć odpowiednią szerokość i długość tak, aby gadżety nie utrudniały rozgrywki.

Co więcej, biurka gamingowe zazwyczaj wyposażone są w specjalne otwory na kable, które umożliwiają zachowanie porządku oraz pomagają zmniejszyć ilość przestrzeni, jaką kable zazwyczaj zabierają. Dodatkowo niektóre warianty zawierają specjalne uchwyty na kubki, czy półki, na których można ustawić opakowania od gier wideo lub inne urządzenia. Ponadto wyróżniają się one na tle innych biurek komputerowych wyglądem – dostosowany jest on do designu innych sprzętów, czy foteli dla graczy. Niektóre z nich przypominają nieco kokpit, który przykuwa wzrok kolorowymi świetlnymi elementami.

Biurka młodzieżowe

Biurko to jeden z kluczowych elementów pokoju ucznia. Służy on nie tylko do odrabiania lekcji, nauki, czy spędzania wolnego czasu, ale pozwala wyznaczyć specjalną, osobistą strefę nastolatka. Jest to szczególnie zauważalne w sytuacji, gdy jedno pomieszczenie zamieszkuje więcej dzieci – wówczas biurko pozwala wyznaczyć przestrzeń dla każdego z nich. Jest to istotne zwłaszcza w przypadku nastolatków, którzy spędzają na nauce dużo czasu.

W pokoju nastolatka niezbędne jest więc zarówno biurko młodzieżowe, jak i dopasowane do niego krzesło obrotowe. Pozwalają one zadbać o komfort i wygodę podczas pracy umysłowej, ale także dbają o utrzymanie odpowiedniej pozycji siedzącej, która nie obciąża dodatkowo kręgosłupa.

W naszym asortymencie można znaleźć wiele modeli biurek młodzieżowych wykonanych z różnorodnych materiałów – popularnej płyty MDF, wiórowej, laminowanej, drewna, czy stali. Dostępne są także różne kolory, m.in. biurka białe, czarne, brązowe, czy dębowe. Bez problemu można więc dopasować je do stylu oraz aranżacji pokoju nastoletniego ucznia.

Dostępne są zarówno biurka młodzieżowe z półkami, z szufladami, dodatkową półką na klawiaturę, jak bez dodatkowego miejsca na przechowywanie, które umożliwia dostawianie kontenera na rzeczy osobiste.

Biurka narożne

Szczególnie niewielkie pomieszczenia wymagają przemyślanej aranżacji, tak by maksymalnie wykorzystać małą przestrzeń. W niedużych pokojach dobrym rozwiązaniem mogą okazać się więc biurka narożnikowe, które pozwalają zagospodarować jak najwydajniej cały róg wnętrza. Co więcej, dzięki dodatkowym półkom wbudowanym w mebel, można przechowywać w jednym miejscu niezbędne dokumenty, zeszyty, czy inne materiały potrzebne do pracy, czy nauki.

Biurka narożne sprawdzą się jednak nie tylko do małych pokoi. Większe modele, szczególnie te bez szuflad i półek, będą dobrym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują naprawdę dużo miejsca użytkowego. Wybierając więc większe biurka narożnikowe, można nie tylko funkcjonalnie zagospodarować róg pokoju, ale także usadzić w jednym miejscu dwie osoby.

W naszej ofercie dostępne są zarówno biurka naroże lewe, jak i prawe, dzięki czemu można dowolnie zaaranżować wybrany róg pokoju. Można także wybierać spośród wariantów z regałami, czy z komodą. Ciekawym rozwiązaniem są także biurka obrotowe, w których można ustawiać blat pod dowolnym kątem.

Biurka dla dzieci

W naszym asortymencie można znaleźć także biurka dla dzieci, które są niezbędnym elementem pokoju dziecięcego. Blat użytkowy przydatny jest już dla pociech, które nie uczęszczają jeszcze do przedszkola, czy szkoły, ale lubią rysować, lepić z plasteliny, czy wykonywać z opiekunami inne prace plastyczne. Dzięki takim czynnościom rozwijają swoją kreatywność, spostrzegawczość oraz inne umiejętności manualne. Warto więc wyposażyć pokój swojego dziecka w odpowiedniej wielkości biurko, czy stolik.

W przypadku małych (i tych starszych) uczniów niezbędnym elementem wyposażenia pokoju jest odpowiednie biurko dla dzieci, szczególnie takie, które można dowolnie regulować (dostosowywać do wzrostu rosnącej wciąż pociechy). Pozwoli ono w wygodnej pozycji odrabiać lekcje, uczyć się oraz spędzać czas wolny.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno biurka dla przedszkolaka, jak i dla starszych uczniów, którzy potrzebują nieco więcej przestrzeni na blacie. 

Nowoczesne biurka

W naszym asortymencie można znaleźć wiele rodzajów nowoczesnych biurek w różnych wariantach kolorystycznych oraz wykonanych z różnorodnych materiałów. Dostępne są między innymi biurka komputerowe z półkami na klawiaturę, monitor, komputer stacjonarny lub drukarkę. Można wybierać także spośród modeli z kółkami, które zapewniają pełną mobilność mebla.

Biurka komputerowe sprawdzą się zarówno w domowym gabinecie, czy pokoju ucznia, jak i biurze. Pozwolą one maksymalnie wykorzystać przestrzeń, dając wiele miejsca do przechowywania niezbędnych do pracy rzeczy.

Dostępne są także biurka regulowane, które sprawdzą się nie tylko w pokoju dziecięcym, ale także gabinecie, czy w przestrzeni biurowej. To dobre rozwiązanie, szczególnie gdy z blatu korzysta na zmianę kilka osób. Dzięki możliwości dostosowania wysokości z łatwością można wyregulować nogi stelaża. Dodatkowo biurka regulowane pozwalają pracować w pozycji stojącej.

Sprawdź nasze stylowe biurka, które bez problemu dopasujesz do wieku, wzrostu, czy ilości przestrzeni, jaką masz do zagospodarowania. Wybieraj spośród setek produktów znanych i renomowanych marek, np. Fabryki Mebli Akord.

więcej

Dowiedz się więcej na temat biurek

Wszystkie artykuły

Biurka - najczęściej zadawane pytania