/ książki

/ biznes, ekonomia, marketing

Filtruj
Kategorie
Nowości
Wybrani autorzy
  • więcej
Okładka
Cena
Ocena

Książki biznesowe

Biznes jest pojęciem bardzo szerokim i nie można go rozumieć tylko jako nauki o prowadzeniu firmy, choć i takie zagadnienia obejmuje. Książki biznesowe pozwolą Ci na zdobycie i poszerzanie oraz aktualizowanie na bieżąco informacji dotyczących umiejętności prowadzenia przedsiębiorstwa. Przeczytasz o tym, jak założyć firmę, jak wypromować swoją działalność, zbudować silną markę albo w jaki sposób przygotowywać się do zarzadzania ludźmi i do występów publicznych. To tylko jedne z wielu tematów, jakie podejmują autorzy najlepszych książek biznesowych. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować w tej kategorii w naszym sklepie.

Jakie książki biznesowe?

W kategorii książek biznesowych znajdziesz propozycje uznanych autorów, którzy zyskali sławę na całym świecie jako eksperci w swojej dziedzinie. Jest nim na przykład Philip Kotler, po którego książki o marketingu, na czele z „biblią” marketingową, warto sięgnąć. To jedna z wielu ciekawych pozycji, jakie mogą Cię zainteresować. W naszej ofercie znajdują się najlepsze książki ekonomiczne, dotyczące mikro- i makroekonomii, książki o rachunkowości i dotyczące dziedziny finansowej. Dla wszystkich osób, które są związane z rynkiem bankowym przygotowaliśmy wybór najlepszych książek biznesowych o funkcjonowaniu banków. Książka o bankowości rozwieje Twoje wątpliwości związane z udzielaniem kredytów, zakładaniem lokat bankowych i pożyczaniem sobie nawzajem pieniędzy na rynku międzybankowym.

Pozycje z kategorii najlepszych książek ekonomicznych i biznesowych kierowane są do tych wszystkich czytelników, którzy chcą rozwijać swoje zdolności biznesowe, uczyć się przedsiębiorczości oraz przyswajać nowe kompetencje, które pozwolą realizować się w szeroko rozumianym biznesie. Publikacje umieszczone w kategorii książek biznesowych uzupełnią Twoją wiedzę, pomogą Ci przygotować się do zajęć i egzaminów na różnych kierunkach studiów.

Jakie książki ekonomiczne polecamy?

Na liście top sprzedaży znajdują się godne zainteresowania książki biznesowe z różnych kategorii, w tym książki: finansowe, o księgowości, o bankowości, które są najczęściej wybierane przez kupujących. Przeczytaj pozycję Briana Tracy’ego „Zjedz tę żabę” i poznaj najlepsze metody podnoszenia wydajności pracowników. Rozwijaj swoją działalność gospodarczą z książką Jima Collinsa „Od dobrego do wielkiego” albo naucz się, czym jest „Sztuka perswazji, czyli język wpływu i manipulacji” z dzieła Andrzeja Batko. Wybór jest tak szeroki, że z pewnością wśród książek biznesowych znajdziesz coś dla siebie.

więcej

TOP – biznes, ekonomia, marketing

zobacz wszystkie

Popularni wydawcy

Znani autorzy

Podobne do ostatnio oglądanego