Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
 • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
 • więcej
Kolor
Typ/rodzaj
 • więcej
Liczba drzwi
 • więcej
Liczba półek
 • więcej
Liczba szuflad
Kolor blatu
 • więcej
Kolor frontu
 • więcej
Kolor korpusu
 • więcej
Materiał blatu
 • więcej
Materiał frontu
 • więcej
Materiał korpusu
 • więcej
Wykończenie
Zastosowanie
 • więcej
Szerokość produktu (cm)
Wysokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)

Meble łazienkowe

Odpowiednio dobrane meble do łazienki pomagają zaoszczędzić przestrzeń w pomieszczeniu, są funkcjonalne i stanowią istotny element wystroju wnętrza. Można zdecydować się na gotowy zestaw, kupując nowoczesne meble łazienkowe w odpowiednim kolorze, lub zaprojektować pomieszczenie samodzielnie, osobno wybierając regał łazienkowy, szafkę pod umywalkę i pozostałe elementy. W obu przypadkach należy mieć na uwadze zdecydowanie się na materiał dobrze znoszący wilgoć, np. płyty MDF lub HDF, by komplet posłużył domownikom jak najdłużej.

Meble łazienkowe z blatem

Jednym z podstawowych elementów projektowania toalety jest kupno odpowiedniej szafki pod umywalkę. Musi pasować do misy oraz powierzchni pomieszczenia, przy czym warto zwrócić także uwagę na jej funkcjonalność. Ciekawym wyborem są meble łazienkowe z blatem przeznaczone do montażu umywalek nablatowych oraz wpuszczanych.

Takie rozwiązanie daje mieszkańcom do dyspozycji dodatkową przestrzeń użytkową dookoła misy, przydatną do przechowywania szczoteczek do zębów, mydła, balsamów i innych podręcznych przedmiotów codziennego użytku. W naszej ofercie dostępne są zarówno meble do łazienki drewniane, odpowiednio zabezpieczone przed negatywnym wpływem wilgoci, jak i z blatami z płyty lub kamienia.

Meble łazienkowe na nóżkach

Małe łazienki wymagają aranżacji, która wpuści do wnętrza maksymalnie dużo światła i optycznie je powiększy. Poza odpowiednim oświetleniem i dużymi lustrami, za taki efekt odpowiadają również meble łazienkowe na nóżkach. Modele, które stoją na podłodze całym spodem, sprawiają wrażenie zabudowania przestrzeni, co nieco odbiera jej optycznie wielkości.

W naszej ofercie dostępne są szafki w wielu wersjach kolorystycznych, wzorniczych oraz stylistycznych. Uwadze polecamy meble łazienkowe industrialne, łączące drewno z czarnym metalem, jak i białe modele minimalistyczne czy bogato rzeźbione drewniane.

Funkcjonalne meble łazienkowe

Dobrze urządzona łazienka powinna być maksymalnie funkcjonalna, by całodzienne rytuały sprawiały jeszcze więcej przyjemności. Wśród polecanych przez nas elementów ich wystroju warto wyróżnić słupek łazienkowy z koszem na śmieci, który umożliwia dyskretne przechowywanie odpadów oraz maksymalne wykorzystanie przestrzeni przy jej jednoczesnym zaoszczędzeniu. To bowiem wysoki, a przy tym bardzo wąski mebel z wieloma półkami.

Godne uwagi są także meble łazienkowe z zabudową pralki, pozwalające na zagospodarowanie miejsca nad tym urządzeniem i estetyczne wkomponowanie go w wystrój. Do tego praktyczne, pojemne szafki łazienkowe z lustrem na artykuły pierwszej potrzeby – i zdecydowana większość przedmiotów znajdzie swoje miejsce.

Wybierz swoje wymarzone meble łazienkowe drewniane, z płyty lub dodatkiem kamienia i uczyń łazienkę jeszcze bardziej funkcjonalną!

więcej

Meble łazienkowe - najczęściej zadawane pytania