Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Marka
  • więcej
Dla kogo
  • więcej
Rozwój społeczny
Rozwój umysłowy
  • więcej
Rozwój fizyczny
Marka
  • więcej
Kolor
Materiał
  • więcej
Bohater
  • więcej
Seria
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Wyczyść filtry

Przedział wiekowy: 12-24 miesiące usuń

Zabawki dla dzieci 12-24 miesięcy

Dzieci w wieku 12-24 miesięcy każdego dnia powoli poznają otaczający ich świat i zdobywają nowe umiejętności. Jest to okres intensywnego rozwoju ruchowego, jak i intelektualnego. Dziecko doskonali samodzielne chodzenie i coraz lepiej posługuje się mową. Poza tym uczy się współpracy z innymi ludźmi i chętnie pomaga dorosłym w prostych czynnościach. W naszym asortymencie dostępny jest szeroki wybór zabawek odpowiednich dla dzieci w przedziale wiekowym 12-24 miesiące, wśród których można znaleźć ciekawe propozycje na prezent.

Zabawki dla 12-miesięcznych dzieci

Roczne dzieci zaczynają podejmować próby samodzielnego chodzenia, które niestety w tym wieku często kończą się bolesnymi upadkami. Chodziki i pchacze wspierają malucha w nauce chodzenia i pozwalają mu nie zniechęcać się nieudanymi doświadczeniami stawiania pierwszych kroków. Dobrą zabawką dla 12-miesięcznego są także klocki Lego Duplo, które rozwijają wyobraźnię, wspierają motorykę ciała i uczą cierpliwości.

Zabawki dla 14-miesięcznego dziecka 

Maluchy w wieku 14 miesięcy chętnie uczą się poprzez zabawę. Odpowiednim prezentem dla dziecka może okazać więc się tablica manipulacyjna, która zawiera mnóstwo aktywizujących i inspirujących do odkrywania świata elementów. Do tablicy mogą być przymocowane różnorodne przedmioty takie, jak klamki, suwaki, pokrętła, włączniki, guziki, czy dzwonki. Zabawa tablicą manipulacyjną pobudza wszystkie zmysły, rozwija umiejętności manualne i zaspokaja ciekawość.

Zabawki dla 15-miesięcznego dziecka

Klocki drewniane lub klocki magnetyczne przyciągają uwagę, ćwiczą koncentrację i pomagają dziecku się wyciszyć. W dodatku wspaniale rozwijają wyobraźnię przestrzenną i wspierają umiejętność logicznego myślenia. Dzięki układankom dziecko w wieku 15 miesięcy uczy się także rozpoznawania kształtów oraz nazywania poszczególnych przedmiotów lub zwierząt.

Zabawki dla 16-miesięcznego dziecka 

Zabawki imitujące sprzęty gospodarstwa domowego mogą okazać się świetnym wyborem dla dzieci w wieku 16 miesięcy, które coraz chętniej starają się naśladować swoich rodziców. Zabawkowy odkurzacz, kuchenka do gotowania, pralka, czy mini warsztat majsterkowicza pomagają maluchowi rozwijać umiejętności poznawcze i społeczne.   

Zabawki dla 18 miesięcznego dziecka

18. miesiąc życia to doskonały wiek, kiedy można próbować grać z dzieckiem w gry planszowe. Granie w pamięć, w kółko i krzyżyk, czy w domino rozwija sprawność motoryczną, ćwiczy pamięć, doskonali umiejętność logicznego myślenia, uczy cierpliwości i zdrowej rywalizacji, a w dodatku dostarcza maluchowi wiele ekscytujących emocji.

Odkryj naszą ofertę zabawek dla dzieci 12-24 miesięcy i wybierz prezent odpowiedni dla swojej pociechy.

więcej

Zabawki dla dzieci 12-24 miesięcy - najczęściej zadawane pytania