Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Sprzedawca
Dobry wybór
Stan produktu
Format
  • więcej
Producent
  • więcej
Wydawca
  • więcej

Gry przygodowe na PC

Gry przygodowe początkowo kojarzone były z bardzo spokojnymi tytułami skupiającymi się na rozwiązywaniu zagadek. Gatunek szybko ewoluował i dziś reprezentują go produkcje o najróżniejszej strukturze i mechanice rozgrywki. W naszej ofercie znajdują się cyfrowe gry przygodowe PC od takich deweloperów, jak Lucasarts, Crystal Dynamics, czy Telltale Games.

Cyfrowe gry przygodowe point and click

Pierwsze gry przygodowe korzystały z mechaniki point and click, która polegała na wskazywaniu miejsc na ekranie i klikaniu w nie w celu zainicjowania akcji. Gracze tą metodą przeszukiwali pomieszczenia i wchodzili w interakcję z otoczeniem. Reprezentantem tej mechaniki są gry z serii Syberia, czyli marki która jako jedna z nielicznych przetrwała w niemal niezmienionej formie do dziś. Ewolucją tej mechaniki są m.in. gry studia Telltale Games, jak popularna seria The Walking Dead.

Przygodowe gry akcji na PC

Ewolucja gier wideo przyniosła wiele różnych gatunków, a wśród nich gry stawiające na akcję, choć nie będące strzelankami. Jednym z flagowych przykładów przygodowych gier akcji może być seria Tomb Raider. Kamera w widoku TPP (Third Person Perspective) pozwoliła dynamicznie ukazać wydarzenia i dać szerszą perspektywę na lokacje zawierające zagadki środowiskowe. Survival horrory pokroju Resident Evil, czy gry platformowe jak Kangurek Kao doskonale wpisują się w kategorię przygodowych gier akcji.

Kody na cyfrowe gry przygodowe PC

Pecety w przeciwieństwie do konsol nie posiadają swojego zamkniętego środowiska sieciowego. Częściowo taką rolę przejęła platforma Steam i to dla niej często są dedykowane kody cyfrowych gier. Należy jednak mieć świadomość, że funkcjonuje kilka innych platform, a także niektórzy wydawcy mają własne systemy. Oznacza to, że przed zakupem kodu na cyfrową grę przygodową PC warto zapoznać się z jego dokładnym przeznaczeniem.

Kody cyfrowe działają jedynie w klientach przeznaczonych dla nich usług. Zakupiony klucz należy wykorzystać po zalogowaniu się w konkretnej usłudze. Zakupiona gra zostanie przypisana do konta użytkownika po zatwierdzeniu klucza.

Sprawdź nasz asortyment cyfrowych gier przygodowych na PC. Wybierz najciekawsze tytuły i ciesz się wirtualną rozrywką. 

więcej