Zestawy Lego Harry Potter

Postać słynnego czarodzieja z książki J.K. Rowling na stałe przeniknęła do współczesnej kultury popularnej. Trudno dziś spotkać kogoś, kto nigdy nie zetknął się z tym bohaterem. Sagę o Harrym Potterze składającą się z 7. części, mimo upływu wielu lat od daty jej wydania, nadal chętnie czytają nie tylko dzieci i młodzież, ale także dorośli, a ekranizacje filmowe Harrego Pottera stale cieszą się niesłabnącą popularnością wśród widzów. Historia młodego czarodzieja inspiruje, pobudza wyobraźnię i wprowadza szczyptę magii w zwykłą codzienność. Duński producent klocków Lego postanowił wykorzystać fenomen Harry'ego Pottera i stworzył ekscytującą serię klocków Lego Harry Potter, która pozwala przenieść się do magicznego świata czarodziejów i wznosić niesamowite budowle znane z książek J.K.Rowling.

Klocki Lego Harry Potter - gratka dla fanów Harrego Pottera

Seria Lego Harry Potter składa się z ponad 100 zestawów o różnych stopniach trudności. Największy zestaw Lego Harry Potter liczy ponad 6000 elementów, co gwarantuje wiele godzin doskonałej zabawy. Za pomocą zestawów z tej serii można odtworzyć niemal cały świat czarodziejów pełen magicznych postaci i przedmiotów oraz przenieść się wyobraźnią do wszystkich miejsc znanych z książek i filmów. Wznoszenie budowli to nie jedyna przyjemność, którą oferują zestawy Lego Harry Potter. Dołączone do zestawów figurki oraz dostępne osobno figurki kolekcjonerskie przedstawiające ulubionych bohaterów umożliwiają fascynującą zabawę i odtwarzanie scenek w murach zamku Hogwartu, czy w Zakazanym Lesie.

Lego Harry Potter - zestawy

W naszym asortymencie dostępny jest szeroki wybór zestawów Lego Harry Potter pozwalających wznosić zachwycające budowle, które mogą stanowić oryginalną dekorację pokoju każdego fana Harrego Pottera. Producent klocków Lego zadbał o wszystkie najmniejsze detale i doskonale odtworzył takie miejsca i obiekty, jak Szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart, Bank Gringotta, Ulica Pokątna, Wieża astronomiczna, Wrzeszcząca Chata, Ekspres do Hogwartu, Ministerstwo Magii, Komnata Dumbledore'a, czy Chatka Hagrida.

Sięgnij po zestawy klocków Lego z serii Harry Potter dostępne w naszej ofercie i przenieś się do fascynującego świata magii w towarzystwie ulubionych bohaterów.

więcej

LEGO® – najczęściej zadawane pytania