Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Pojemność (ml/l)
  • więcej
Wiek
  • więcej
Materiał
  • więcej
Seria
  • więcej

Bidony dla dzieci

Bidon dla dzieci to funkcjonalne butelki do picia – często wyposażona w uchwyty, słomkę lub ustnik, lub w wersji do ciepłych napojów – w termoizolację. W naszej ofercie znajduje się duży wybór bidonów dziecięcych do szkoły, na spacery i wycieczki. Oferujemy produkty wiodących marek: B.Box, Skip Hop, Canpol Babies, Stor, Tum Tum i wielu innych.

Bidony dla dzieci – zwykłe i termiczne

Bidony dla dzieci są wykonane z atestowanych, bezpiecznych surowców - szkła, tritanu lub polipropylenu. Większość bidonów nadaje się do napełniania wodą i zimnymi lub letnimi napojami. Niektóre modele bidonów mogą być używane to ciepłych napojów – to tzw. bidony termiczne. Bidon termiczny dla dzieci pozwala utrzymać temperaturę napoju przez kilka godzin, a przy tym jest wygodny w użyciu i odporny na stłuczenie. Zwykłe bidony na wodę lub napoje nie mają termoizolacji – dzięki temu są lżejsze i bardziej poręczne.

Bidony dla dzieci ze słomką lub ustnikiem

Aby dziecku wygodnie było pić, wiele bidonów ma dołączone specjalne słomki, sięgające do dna naczynia, a czasem z umocowanym obciążnikiem, który sprawia, że koniec słomki jest stale zanurzony w napoju. Niektóre bidony nie mają słomek, ale specjalne, miękkie lub twarde ustniki. Wybór rodzaju bidonu zależy od wieku i preferencji dziecka. 

Bidony dla dzieci – do szkoły, do domu i na podróż

Bidon na wodę dla dzieci przyda się w szkole i w domu – w odróżnieniu od kubka, bidon zabezpiecza napój przed rozlaniem. Dla młodszych dzieci warto wybrać plastikowy bidon z uchwytami, dla starszych można wybrać bidon bez uchwytów, szklany lub z tworzywa. Dodatkowe zabezpieczenie stanowią specjalne smycze do bidonów, którymi mocuje się bidon do  plecaka, wózka lub fotelika. 

Jeśli szukasz najlepszego bidonu dla swojego dziecka – przejrzyj naszą ofertę! U nas znajdziesz bidony zwykłe i termiczne, plastikowe, ze szkła lub tritanu. Dla wygody picia wybierz bidon ze słomką, rurką lub ustnikiem, a uchwytami lub bez. Na pewno znajdziesz odpowiedni model!

więcej