premiera online

partner:

Wydarzenia

x

Maria Apoleika – PREMIERA ONLINE

Zapraszamy na spotkanie z cyklu Premiera online, naszym gościem będzie Maria Apoleika, autorka książki „Psie sucharki 2. Wszystkie słowa, które musisz znać, żeby obsłużyć swojego psa” (Wydawnictwo Znak). Rozmowę poprowadzi Weronika Wawrzkowicz. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

  • 0

LP – PREMIERA ONLINE

Wspólnie z Universal Music Group, Magic Records oraz Going. zapraszamy na spotkanie z cyklu Premiera online, którego gościem będzie LP, rozmowę poprowadzi Agnieszka Szydłowska. Okazję stanowi premiera albumu „Churches”. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

  • 0

AniKa Dąbrowska – PREMIERA ONLINE

Wspólnie z Universal Music Group oraz Going. zapraszamy na spotkanie z cyklu Premiera online, którego gościem będzie AniKa Dąbrowska, rozmowę poprowadzi Agnieszka Szydłowska. Okazję stanowi premiera albumu „Póki co”. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

  • 0

Andrzej Polan – PREMIERA ONLINE

Zapraszamy na spotkanie z cyklu Premiera online, naszym gościem będzie Andrzej Polan autor książki „Cztery pory roku na Polanie Smaków” (Wydawnictwo Słowne). Rozmowę poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

  • 0
Partnerem cyklu premiera online jest
Dzięki współpracy Empiku i mBank widzowie cyklu Premiera online zyskają jeszcze więcej rozmów o kulturze i spotkań z nietuzinkowymi twórcami. Ponadto, w ramach nowego formatu goście będą mieć okazję powiedzieć więcej o źródłach swoich inspiracji oraz dać się lepiej poznać – jako twórcy i pełni pasji ludzie. Mamy nadzieję dzięki temu jeszcze mocniej inspirować Was do rozwijania pasji i zachęcać do sięgania po nowe doświadczenia.

Więcej o mBanku, oferującym pakiet produktów Intensive dla chcących więcej, możecie dowiedzieć się tutaj