Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Polecane
Nowości
Nośnik
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Sponsorowane
Monster Truck Championship Xbox Series X
Monster Truck Championship Xbox Series X 110,27 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Morele Finansujący reklamę: Morele

Gry pudełkowe na Xbox series X i S

Microsoft otwarcie współpracuje z wydawcami i deweloperami, dlatego na Xbox Series X|S można znaleźć gry reprezentujące większość gatunków. W naszym asortymencie posiadamy tytuły na konsolę „zielonych” od takich firm, jak Activision Blizzard, Capcom, EA, Rockstar Games czy Ubisoft.

Gry ekskluzywne i multiplatformowe na Xbox Series X i S

Xbox Series X i S reprezentują 9. generację konsol, która niespiesznie rozwija segment tytułów ekskluzywnych. Spora część gier wychodzących na te konsole Microsoftu to tytuły multiplatformowe, czyli dostępne również na PC i innych konsolach. Warto wspomnieć także o wstecznej kompatybilności z modelem Xbox One. W efekcie w sprzedaży można znaleźć tytuły nieco starsze, które na pudełkach posiadają oznaczenie kompatybilności z konsolą Xbox Series X|S. Część z nich posiada usprawnienia graficzne dostępne już na płycie lub w postaci patcha do pobrania po instalacji na konsoli. Warto mieć na uwadze, że Xbox Series S może korzystać jedynie z gier dostępnych cyfrowo, ponieważ nie posiada napędu. Na konsoli Xbox Series X|S można zagrać w serie stworzone na potrzeby linii konsol Microsoftu, czyli m.in. Halo, Fable, Forza Motorsport i Forza Horizon, czy Gears of War.

Różnorodne gatunki gier na Xbox Series X i S

Konsole 9. generacji Microsoftu są uniwersalnymi platformami gamingowymi. Dzięki temu gry na Xbox Series X zaliczają się do różnych gatunków. Gracze mogą sięgnąć m.in. po gry sportowe, gry akcji, gry przygodowe, bijatyki, symulatory, czy wyścigi. Na liście dostępnych tytułów nie ma pozycji ze sterowaniem ruchowym, co wynika z braku wsparcia na XSX dla kontrolera Kinect.

W bibliotece Xboxa można znaleźć takie serie, jak Assassin's Creed, Call of Duty, Grand Theft Auto, FIFA, Need for Speed, czy The Elder Scrolls. Moc konsoli pozwoliła również na przeniesienie na tę platformę tytułów pokroju wymagającego symulatora Microsoft Flight Simulator.

Gry dla dzieci na Xbox Series X i S

Wśród gier na Xbox Series X i S nie brakuje pozycji typowo familijnych i dziecięcych. Na konsoli można zagrać m.in. w platformery z takimi bohaterami, jak Spyro, Crash Bandicoot, Sonic lub Rayman. Wydawcy zadbali o rozmaite gry cechujące się niskim poziomem trudności, których rozgrywka jest kierowana do najmłodszych graczy, czego przykładem może być seria LEGO.

Przejrzyj nasz asortyment gier na Xbox Series X|S od różnych wydawców, wybierz interesujące tytuły i ciesz się wirtualną rozrywką.

więcej