Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Polecane
Nowości
Nośnik
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Sponsorowane
Monster Truck Championship, Xbox One
Monster Truck Championship, Xbox One 110,49 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Morele Finansujący reklamę: Morele

Gry na Xbox Series X i S

Konsole z rodziny Xbox obsługują szeroką bibliotekę gier nowych i dostępnych w ramach wstecznej kompatybilności. Nasz asortyment obejmuje gry na Xbox Series X/S od deweloperów first-party Microsoftu, jak i zewnętrznych wydawców.

Gry ekskluzywne na Xbox Series X/S

Microsoft przez ekskluzywność rozumie dostępność gry w dniu premiery na konsole Xbox i PC. Należy jednak mieć świadomość, że zakup gry na Xbox Series X nie oznacza, że może być uruchomiona na komputerze.

Gry na Xbox Series X/S obejmują wiele cenionych serii dostępnych tylko w środowisku Xbox. Gracze mogą sięgnąć po kolejne odsłony serii Forza Motorsport, Forza Horizon, Halo, czy Gears. Microsoft zakupił liczne studia, czego efektem jest ekskluzywna dostępność takich tytułów, jak np. Starfield, czy saga Hellblade. Warto nadmienić, że ekskluzywne gry na Xbox Series X/S są dostępne od dnia premiery w usłudze Xbox Game Pass, którą można wykupić m.in. stosując karty pre-paid.

Międzyplatformowe gry na Xbox Series X/S

Konsole z rodziny Xbox obsługują bogatą bibliotekę tytułów multiplatformowych. Dotyczy to zarówno nowych gier, jak i pozycji dostępnych we wstecznej kompatybilności. Posiadacze konsol Microsoftu mogą korzystać z gier na Xbox One oraz ze sporej części tytułów na Xbox 360 i Xbox. Mimo to wybierając pudełkowe gry na Xbox Series X, warto się upewnić, czy jest dostępna edycja na najnowszą konsolę. Pudełka można rozpoznać po zielonym kolorze i stosownym oznaczeniu w górnej części okładki.

Gry na Xbox Series X/S obejmują takie serie, jak Assassin's Creed, Dark Souls, Call of Duty, Diablo, GTA, czy Mortal Kombat. Należy mieć świadomość, że gry na Xbox Series S są dostępne jedynie drogą cyfrową. Można je zakupić pod postacią kodów do pobrania lub bezpośrednio ze sklepu Xbox, gdzie płatności można dokonać m.in. kartą pre-paid. Konsola Xbox Series X odczytuje płyty z nowymi grami, a także gry ze wspomnianych starszych konsol. W przypadku płyt z Xbox 360 i Xbox gra musi się znajdować na oficjalnej liście wstecznej kompatybilności.

Przejrzyj gry na Xbox Series X/S i wybierz tytuły z ulubionych gatunków.

więcej