Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Język
  • więcej
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Książki o naukach ścisłych i medycynie

Książki o medycynie, matematyce, fizyce, chemii, geografii czy technice i technologii – to tylko część literatury o naukach ścisłych, jakie znajdziesz w naszej ofercie. Publikacje z tych dziedzin, pomogą poszerzyć wiedzę i lepiej rozumieć świat oraz nas samych. Jakie tematy zgłębią i na jakie pytania odpowiedzą te opracowania?

Literatura medyczna i biologiczna

Zastanawiasz się, jak działa mózg, jak nowoczesna technologia wpływa na nasz organizm czy dlaczego śpimy i śnimy? Książki medyczne z tej kategorii odpowiedzą na te i wiele innych pytań dotyczących nas i zachowań naszego organizmu.

Polecamy również niezwykle ciekawe książki o medycynie i jej historii – m.in. o tym, jak wyglądała praca lekarzy, a także o tym jak powstawały pierwsze leki czy szczepionki, czy też jak rozwijały się rozmaite choroby. Znajdziesz u nas także literaturę specjalistyczną, traktującą np. o medycynie sądowej, atlasy anatomii człowieka oraz szereg innych opracowań i podręczników dla studentów medycyny i nie tylko.

W naszym asortymencie są także książki biologiczne, w tym m.in. publikacje Karola Darwina, twórczość popularnego Richarda Dawkinsa, jak i rozmaitych autorów opisujących np. zmiany klimatu na Ziemi. Literatura z tej kategorii pomoże Ci m.in. w lepszym zrozumieniu życia zwierząt współczesnych, jak i dinozaurów i innych gatunków już wymarłych.

Książki o fizyce, chemii, matematyce

Osobom zainteresowanym w naukach ścisłych, polecamy przygotowane na tej stronie książki o chemii, matematyce i chemii. Są to pozycje zarówno dla uczniów oraz studentów szukających podręczników do nauki, jak i dla innych osób, które chcą po prostu poszerzyć swoją wiedzę o świecie.

Podręczniki z zadaniami do kombinatoryki, algebry i planimetrii, zbiory zadań i repetytoria do matury, kompendium terminologii chemicznej, podręczniki o chemii środowiskowej czy fizycznej, a także publikacje opisujące teorie i hipotezy z zakresu fizyki i astrofizyki – to tylko niewielka część naszej oferty. Oprócz tego typu publikacji oferujemy również m.in. ciekawe i rozwijające książki o technice, inżynierii i technologii.

Jeżeli tylko pasjonują Cię nauki ścisłe, geografia oraz medycyna czy technika i inżynieria, u nas znajdziesz wiele interesujących książek i podręczników, dzięki którym lepiej poznasz otaczający nas świat – nie czekaj dłużej i przejrzyj, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

więcej