Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Cena
Dostępność
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
Nowości
Oprawa
Autor
  • więcej
Język
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej
Sposób dostawy (oferta empik)
  • więcej

Książki o naukach ścisłych i medycynie

Książki o medycynie, matematyce, fizyce, chemii, geografii czy technice i technologii – to tylko część literatury o naukach ścisłych, jakie znajdziesz w naszej ofercie. Publikacje z tych dziedzin, pomogą poszerzyć wiedzę i lepiej rozumieć świat oraz nas samych. Jakie tematy zgłębią i na jakie pytania odpowiedzą te opracowania?

Literatura medyczna i biologiczna

Zastanawiasz się, jak działa mózg, jak nowoczesna technologia wpływa na nasz organizm czy dlaczego śpimy i śnimy? Książki medyczne z tej kategorii odpowiedzą na te i wiele innych pytań dotyczących nas i zachowań naszego organizmu.

Polecamy również niezwykle ciekawe książki o medycynie i jej historii – m.in. o tym, jak wyglądała praca lekarzy, a także o tym jak powstawały pierwsze leki czy szczepionki, czy też jak rozwijały się rozmaite choroby. Znajdziesz u nas także literaturę specjalistyczną, traktującą np. o medycynie sądowej, atlasy anatomii człowieka oraz szereg innych opracowań i podręczników dla studentów medycyny i nie tylko.

W naszym asortymencie są także książki biologiczne, w tym m.in. publikacje Karola Darwina, twórczość popularnego Richarda Dawkinsa, jak i rozmaitych autorów opisujących np. zmiany klimatu na Ziemi. Literatura z tej kategorii pomoże Ci m.in. w lepszym zrozumieniu życia zwierząt współczesnych, jak i dinozaurów i innych gatunków już wymarłych.

Książki o fizyce, chemii, matematyce

Osobom zainteresowanym w naukach ścisłych, polecamy przygotowane na tej stronie książki o chemii, matematyce i chemii. Są to pozycje zarówno dla uczniów oraz studentów szukających podręczników do nauki, jak i dla innych osób, które chcą po prostu poszerzyć swoją wiedzę o świecie.

Podręczniki z zadaniami do kombinatoryki, algebry i planimetrii, zbiory zadań i repetytoria do matury, kompendium terminologii chemicznej, podręczniki o chemii środowiskowej czy fizycznej, a także publikacje opisujące teorie i hipotezy z zakresu fizyki i astrofizyki – to tylko niewielka część naszej oferty. Oprócz tego typu publikacji oferujemy również m.in. ciekawe i rozwijające książki o technice, inżynierii i technologii.

Jeżeli tylko pasjonują Cię nauki ścisłe, geografia oraz medycyna czy technika i inżynieria, u nas znajdziesz wiele interesujących książek i podręczników, dzięki którym lepiej poznasz otaczający nas świat – nie czekaj dłużej i przejrzyj, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

więcej
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.