Filtruj
Kategorie
Mój Empik
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Kolor
Dostępność
Ocena
Cena (od-do)

Artykuły papiernicze, ryzy, bloki, papier kolorowy

Potrzebujesz papieru na rysunki, szkice, malunki Twoich dzieci, ale i Twoje osobiste notatki czy druk dokumentów firmowych? Do szkoły, przedszkola, pracy czy do domowego gabinetu? Papier do drukarki i inne artykuły papiernicze znajdziesz w naszym sklepie online.

Przybory szkolne – co kupić?

W trakcie trwania roku szkolnego Twoje dziecko będzie potrzebowało wielu artykułów papierniczych, w tym papieru, choć w różnej postaci. W naszym sklepie kupisz bloki rysunkowe i techniczne, kartki samoprzylepne i ryzy papieru, które zaspokoją plastyczne pasje Twojej pociechy w szkole, przedszkolu, jak i w zaciszu własnego domu. W wyprawce szkolnej lub przedszkolnej powinny się znaleźć przybory i artykuły, z których Twoje dziecko będzie intensywnie korzystać. W naszym sklepie możesz kupić m.in. papier kolorowy do wycinanek i wydzieranek, z których powstaną przepiękne mozaiki. Być może otrzymasz jedną z nich na prezent z okazji Dnia Mamy lub Taty.

Papier milimetrowy przyda się z kolei studentom m.in. kierunków budowlanych i technicznych, którzy rysować na nim będą projekty.

Kompleksowe wyposażenie biurowe

Prócz przyborów szkolnych dla dzieci oraz studentów proponujemy również bogaty wybór produktów papierniczych dla biur i firm oraz wszelkiego rodzaju instytucji. Możesz kupić u nas wysokiej jakości papier do drukarki, który sprzedajemy w ryzach. Oferujemy też kartki samoprzylepne, które wykorzystasz jako nośnik informacji dla pracowników. Możesz na nich zapisać także treści istotne dla siebie, np. listę zaplanowanych na dany dzień zadań. Kupuj wkłady do segregatorów i papier biurowy do swoich notatek, a zawsze będziesz znakomicie przygotowany do spotkań biznesowych czy prezentowania raportów okresowych.

więcej

Podobne do ostatnio oglądanego