Filtruj
Kategorie
Mój Empik
Polecane
Seria
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena (od-do)

Prasa hobbystyczna

Prasa hobbystyczna może być jednym ze źródeł czerpania wiedzy w temacie konkretnych zainteresowań. W sprzedaży dostępne są magazyny, które dotyczą hobby artystycznych (np. fotografia czy malarstwo), technicznych (np. modelarstwo i majsterkowanie) rekreacyjnych (np. sport i wędkarstwo) oraz innych, dla przykładu: podróże lub zwierzęta.

Czasopisma - hobby

W naszej ofercie dostępne są między innymi czasopisma florystyczne, takie jak na przykład Katalog Florysty czy niemieckojęzyczny magazyn Kreative Adventsfloristik. Można w nich znaleźć m.in. propozycje gotowych aranżacji, porady techniczne oraz inspiracje dotyczące panujących trendów florystycznych. Wśród magazynów hobbystycznych znajdują są również pozycje na temat np. biżuterii, filatelistyki i numizmatyki. Można wymienić takie tytuły jak Filatelista, miesięcznik będący najstarszym magazyn filatelistyczny w Polsce wydawanym przez Polski Związek Filatelistów lub angielskojęzyczny kwartalnik The Watches Magazine.

W naszym asortymencie znalazły się również gazety fotograficzne takie jak Foto-Kurier, Digital Camera Polska, angielskojęzyczny dwumiesięcznik B&W Black and White czy Teach Yourself. W ramach oferty czasopism fotograficznych mogą znaleźć coś dla siebie zarówno profesjonalni fotografowie, jak i osoby, które bardziej hobbystycznie i amatorsko zajmują się fotografią.

Dostępna jest także prasa dotycząca tzw. modelarstwa kartonowego. Można wymienić takie pozycje jak choćby Mały Modelarz, Super Model, Modelarstwo Okrętowe, Kartonowa Kolekcja czy angielskojęzyczny miesięcznik Tamiya Model Magazine International. 

W sprzedaży posiadamy również czasopisma, w których można znaleźć wzory i wykroje krawieckie jak też, takie które skupiają się na zagadnieniach dotyczących robótek ręcznych, jak na przykład haft i szydełkowanie.  

Prasa hobbystyczna to również magazyny, których tematem przewodnim są między innymi zwierzęta, kolejnictwo, łowiectwo, myślistwo i wędkarstwo.

Magazyny z krzyżówkami i łamigłówkami

W naszej ofercie znajdują są także różnego rodzaju krzyżówki, między innymi jolki i panoramiczne. Dostępne są również między innymi sudoku, nonogramy oraz wykreślanki. W sprzedaży posiadamy dodatkowo łamigłówki dla dzieci oraz dorosłych.

Sprawdź naszą ofertę prasy z kategorii hobby i rozwijaj swoją pasję!

więcej

Podobne do ostatnio oglądanego

Prasa hobby – najczęściej zadawane pytania