Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Marka
  • więcej
Dla kogo
  • więcej
Rozwój społeczny
Rozwój umysłowy
  • więcej
Rozwój fizyczny
Marka
  • więcej
Kolor
Materiał
  • więcej
Bohater
  • więcej
Seria
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Wyczyść filtry

Przedział wiekowy: 0-3 miesiące usuń

Zabawki dla dzieci 0-3 miesięcy

Niemowlęta 0-3 miesięcy nie potrafią jeszcze samodzielnie siedzieć, chwytać, ani bawić się zabawkami. Maluch w tym wieku stopniowo odkrywa świat i spędza swój cały czas wyłącznie w pozycji leżącej lub w objęciu rodziców. W przypadku noworodków sprawdzą się więc zabawki, które delikatnie będą stymulować zmysły malucha, a jednocześnie nie dostarczają zbyt wielu bodźców.

Zabawki dla niemowląt 0-3 miesiące

W naszym asortymencie dostępny jest szeroki wybór zabawek dla niemowlaka 0-3 miesiące, które polecamy również na prezent. Wśród nich na uwagę zasługują zabawki sensoryczne z możliwością przymocowania ich do łóżeczka dziecięcego. Tego typu zabawki często barwione są kontrastowymi kolorami, które mają doskonały wpływ na rozwój mózgu malucha. Dodatkowe grzechoczące lub szeleszczące elementy pomagają stymulować słuch. Zabawki w formie pluszaka z pozytywką lub karuzelki łóżeczkowej to również doskonałe pomysły na prezent dla niemowlaka 0-3 miesięce, które pozytywnie wpływają na wyciszenie malucha i ułatwiają zasypianie.

Zabawki dla 3 miesięcznego dziecka

3 miesiąc życia to czas, kiedy u dziecka rozwija się odruch chwytny, a maluch podejmuje pierwsze próby obracania się na brzuszek. Doskonałym prezentem dla 3 miesięcznego dziecka może być więc wielofunkcyjna mata edukacyjna, która zachęca malucha do poznawania nowych dźwięków i faktur oraz umożliwia bezpieczne wykonywanie ćwiczeń przewracania się na brzuszek. Świetnie sprawdzą się tu także gryzaki łagodzące ból i swędzenie dziąseł w okresie ząbkowania, a także wszelkiego rodzaju grzechotki, miękkie książeczki, lusterka, piłeczki sensoryczne, czy piankowe lub silikonowe klocki z wypukłymi obrazkami, które rozwijają umiejętności zręcznościowe oraz trenują koordynację wzrokowo-ruchową.

Zapoznaj się z naszym bogatym asortymentem zabawek dla niemowląt 0-3 miesiące i wybierz prezent, który będzie fascynował malucha oraz wspierał jego rozwój na wielu płaszczyznach.

więcej

Zabawki dla dzieci 0-3 miesięcy - najczęściej zadawane pytania