Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Kolor
Funkcje gofrownicy
  • więcej
Materiał
Zabezpieczenia
  • więcej

Gofrownice

Jednym z przysmaków, który nierozerwalnie kojarzyć się może z beztroskim wakacyjnym pobytem nad morzem (i nie tylko), są gofry. Dla tych, którzy marzą o przygotowywaniu ich w domu, jest pewne rozwiązanie - zakup gofrownicy. W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje tego sprzętu.

Zrób gofry we własnym domu!

Odkąd w sprzedaży pojawiły się gofrownice do użytku domowego, można cieszyć się smakiem gofrów niemal zawsze, gdy tylko przychodzi na to ochota. Takie sprzęty zaliczane są do urządzeń małego AGD. Najważniejszym elementem takiego urządzenia są płyty grzewcze, które decydują o tym, jakiego kształtu będą gofry, czy łatwo będzie je wyjmować i czy nie będą przywierać do powierzchni. Gofrownica będzie dobrze spełniała swoją funkcję, jeśli te płyty będą pokryte warstwą powłoki nieprzywieralnej, np. teflonem. Mogą mieć one różne kształty: prostokątny, kwadratowy, okrągły. Są i takie modele gofrownic, które umożliwiają przygotowanie gofrów na przykład w kształcie serca lub innych bardziej niestandardowych.

Gofrownica może być też wielofunkcyjnym sprzętem dzięki wymiennym płytom grzejnym. Wtedy z urządzenia do przygotowywania gofrów może stać się małym grillem lub opiekaczem do kanapek.

Czym kierować się przy wyborze gofrownicy?

Rozmiar, kształt i liczba gofrów robionych za jednym razem – to jedne z najważniejszych kwestii, które powinno się wziąć pod uwagę przy wyborze grofrownicy. W naszej ofercie znajdziesz sprzęty wyposażone w termostat, a ich płyty grzejne są pokryte nieprzywierającą powłoką. Przydać się może również regulacja temperatury czy nienagrzewający się uchwyt, który zwiększa bezpieczeństwo korzystania z tego sprzętu.

Możesz wybrać gofrownice wykonane z trwałej stali nierdzewnej, które służą przez lata. To między innymi urządzenia marki MPM i Ravanson. Jeśli masz ograniczony budżet na zakup urządzenia, wybierz tańszy model z obudową wykonaną z tworzywa sztucznego, np. marki Clatronic.

Rozsmakuj się w smaku gofrów i przygotowuj je zawsze wtedy, gdy nabierzesz na nie ochoty! Na Empik.com znajdziesz takie gofrownice, które Ci to umożliwią.

więcej