Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Funkcje blendera
  • więcej
Funkcje urządzenia
  • więcej
Pojemność
  • więcej
Regulacja w stopniach
  • więcej

Blendery

Lubisz zupy krem? Gustujesz w musach owocowych i warzywnych? A może masz w domu małe dziecko i planujesz przygotowywać mu przeciery? Wybierz odpowiedni do tego celu blender, który ułatwi Ci gotowanie i sprawi, że przygotowanie modnych i smacznych smoothie będzie w zasięgu twoich możliwości. 

Jakie zadania wykonasz z użyciem blendera?

Blender jest obecnie jednym z podstawowych elementów wyposażenia kuchni. Nic dziwnego bowiem za pomocą blendera możesz przygotować kremowe zup, sosy, musy owocowe, koktajle, a nawet desery i drinki. Blendery przydają się również do przygotowania warzywnych kotletów, pasztetów oraz innych roślinnych potraw.

Który blender będzie dla Ciebie najlepszy?

Najprostsze blendery, z których możesz korzystać właściwie wszędzie, nie tylko w zaciszu domowej kuchni, mają postać ręcznego urządzenia. Blendery ręczne są lekkie, poręczne, a przez to wygodne w użyciu. Trzymasz je w dłoni i przy użyciu przycisku włączasz noże tnące.

Inny charakter mają blendery kielichowe. Są większe, mają duży dzbanek, który pozwala na wygodne przygotowanie większej ilości zupy, musu czy koktajlu owocowego. Blendery różnią się od ręcznych przede wszystkim formą, budową, wielkością, ale i mocą, a także funkcjonalnością. 

Dodatkowe końcówki w blenderze

Blendery to nie tylko urządzenia do gładkiego miksowania różnych produktów, może Ci posłużyć również chociażby do ubicia piany z białek na bezę oraz do przygotowania bitej śmietany. Możesz wybrać również blender z przystawką – szatkownicą, która nadaje się do cięcia w plastry warzyw i owoców. Z kolei moduł malaksera, w który też może być wyposażony kupowany przez ciebie sprzęt, pomoże Ci pokroić składniki na sałatkę.

Sprawdź naszą ofertą blenderów renomowanych producentów.

więcej