Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Nowości
Producent

Figurki Amiibo

W asortymencie Nintendo obok konsol i gier znajdują się także figurki Amiibo. Te akcesoria nie tylko dobrze się prezentują, ale także rozszerzają możliwości gier. W naszym asortymencie znajdują się figurki przedstawiające postaci z takich serii, jak Super Mario, The Legend of Zelda, czy Pokemon.

Cechy figurek Amiibo

Figurki Amiibo powstały, jako akcesorium dla konsoli Nintendo Wii U. Pierwsza seria została opracowana dla bijatyki Super Smash Bros. Duża popularność figurek zaowocowała ich pojawieniem się w innych grach i na konsolach Nintendo 3DS i 2DS. Miniaturowe posążki kolekcjonerskie przedstawiają postaci z gier wydawanych na konsole Nintendo. Licencje obejmują zarówno serie należące do japońskiej marki, jak i postaci z popkultury, które gościnnie pojawiały się w grach Nintendo.

We wnętrzu figurki Amiibo znajduje się m.in. moduł NFC pozwalający na komunikowanie się z konsolą. W ten sposób można korzystać z dodatkowych funkcji dostępnych w grach obsługujących Amiibo. Na Nintendo Switch skan figurek jest możliwy przez przyłożenie ich do prawego joy-cona lub centralnego punktu kontrolera Pro. Wcześniej należy uruchomić stosowną opcję w danej grze.

Funkcje figurek Amiibo

Skanowanie figurek Amiibo pozwala odblokować w grach Nintendo dodatkowe bonusy. Zazwyczaj są to cyfrowe przedmioty kosmetyczne, które poszerzają możliwości personalizacji bohaterów lub ułatwiają pewne fragmenty rozgrywki. W przypadku serii Super Smash Bros. figurki pozwalają dodać do gry nowe postaci. Ciekawiej jednak przedstawia się możliwość zapisywania w nich odblokowanych umiejętności, co pozwala przenosić postaci między grami z różnych konsol i tworzyć z nich unikatowych oponentów. W serii The Legend of Zelda można zapisywać postępy z lochów, a Amiibo w Animal Crossing pozwala na zaproszenie zeskanowanego bohatera na swoją wyspę. Figurki od Nintendo dają wiele możliwości, ale przed zakupem należy się zapoznać z opisem i funkcjami wybranego Amiibo.

Przejrzyj bogatą bibliotekę figurek Amiibo i wybierz akcesoria przedstawiające ulubionych bohaterów.

więcej