Art & Craft

Rysowanie za pomocą markerów jest świetnym, coraz popularniejszym hobby. Na rynku znajduje się obecnie kilkanaście różnych rodzajów flamastrów. Jeżeli zastanawiasz się, jaki marker wybrać – my przychodzimy z pomocą. Sprawdź czym różnią się od siebie modele na bazie alkoholu, wody, oraz warianty olejne, kredowe i akrylowe!

DIY

Jeśli Twoją pasją jest decoupage, to z pewnością klejenie materiałów do różnych powierzchni nie jest Ci obce. Coraz więcej osób zainteresowanych tą techniką wybiera pistolety do kleju na gorąco. Wejdź i zobacz sam, jak proste jest używanie tego narzędzia i jakie niesamowite efekty będziesz w stanie za jego pomocą uzyskać!

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.